reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

A ja mam tak spuchniete, dretwiejace dlonie, ze tragedia... palce mam jak serdelki [emoji12] [emoji35]

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
U nas wszystko pięknie. Ale pierwsza doba na ogół taka jest. Dzidziuś odsypia poród. Zabawa zaczyna się od 2 (dostrzega ze jadnak juz nie w brzuchu , 3 nawał mleczny). Tak więc wszystko przed nami.

Poprosiłam męża o kupno pieluszek 0, bo te 1 są mega wielkie na Zosię i trzeba przy tym pępuszku zawijać je kilometr. Wiec moze te mniejsze chociaż na czas gojenia się pępek bedą lepsze.
My zostajemy w szpitalu do jutro chyba - taki termin standardowy - jeśli nic nie wyjdzie w badaniach. Zdecydowaliśmy ze jednak nie przyspieszamy. Mamy obstawę w domu do pomocy. Synek jeszcze nie tęskni aż tak okrutnie. A tenczas tutaj to jedyny czas kiedy mogę spędzić sam na sam z Zosią i jej się trochę pouczyć.

Owocnych skurczy dla pozostałych życzę.
 
Dzień dobry!
Miałam słabą nockę,bo ciągle się budziłam-niekoniecznie na siku...i teraz mnie głowa boli :oo:

Dzisiaj mam pierwszy termin z OM(ten nieważny ;)) ale do dzisiaj mam zwolnienie także wieczorkiem na KTG i zobaczymy jak zapatrują się na mój termin z usg ;)
Miłego dnia!
 
Dzień dobry!
Miałam słabą nockę,bo ciągle się budziłam-niekoniecznie na siku...i teraz mnie głowa boli :oo:

Dzisiaj mam pierwszy termin z OM(ten nieważny ;)) ale do dzisiaj mam zwolnienie także wieczorkiem na KTG i zobaczymy jak zapatrują się na mój termin z usg ;)
Miłego dnia!


Daj znać co Ci poowiedza i czy będą się zapatrywac na to tak jak u mnie
 
Ja ogarniam dom bo jutro rano mam sie zgłosić do szpitala a w poniedziałek zobaczę moja córeczkę:D Emocje sięgają zenitu:)
Ale zazdraszczam ;)

Moja mała idzie w masę. W przeciągu miesiąca przytyla prawie kilogram, aż się boję ile dobije do porodu bo dopiero 36tc a ona waży 2800g.
Mój w 36+1 ważył 3 kg :D boję się,że dotrwam do terminu porodu i nie dam rady sama urodzić. Ale macica chyba już się przygotowuje na godzinę zero bo od wczoraj ciągle boli mnie brzuch ,nawet teraz a zwykle bolał tylko wieczorem lub w nocy a nie rano :D
Oby to był dobry znak :)


Boże to już na dniach,masakra tak dziwnie się czuję ,że za kilka dni albo nawet dziś całe życie się zmieni i nie będzie już 2 tylko 3 osobników . Nie będzie lenistwa tylko wielka odpowiedzialność i ten malutki człowieczek.
Zaczynam się bać i jednocześnie cieszyć ,że zobaczę w końcu swoje dziecko,bo USG 3d nie miałam :D
 
A mnie cholewa coś łamie w kościach....wypiłam mleko z miodem i czosnkiem, i leżę ale czuję się słabo. Oby dziś tylko mała nie chciała wyjść bo nie mam sił na poród [emoji27]

7v8rikgno1ck7egs.png
Łącze sie w bolu...wstalam z bolacymi migdałami i ogolnie mega slaba sie dzis czuje. A wczoraj myslalam, ze sobota to fajny dzien na rodzenia[emoji20]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moja mała idzie w masę. W przeciągu miesiąca przytyla prawie kilogram, aż się boję ile dobije do porodu bo dopiero 36tc a ona waży 2800g.
Nie panikuj. U mnie w 37tc jest 3400g.
Po pierwsze to wyniki orientacyjne, a po drugie przybrała kilogram a w następnym miesiącu może być tylko 400g.


Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry