reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

A ja mam tak spuchniete, dretwiejace dlonie, ze tragedia... palce mam jak serdelki [emoji12] [emoji35]

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Chciało Ci się wczoraj szorować wszystko na błysk i teraz masz pikne serdelki ;) A tak poważnie, tyle już wytrzymałaś ,ze teraz już tylko z górki będzie ;)
 
reklama
Chciało Ci się wczoraj szorować wszystko na błysk i teraz masz pikne serdelki ;) A tak poważnie, tyle już wytrzymałaś ,ze teraz już tylko z górki będzie ;)
To nie od pucowanis niestety ehhhh... oby juz z gorki bo od rana mam nastroj placzacy... wszystkie rodza... a ja bede chodzila jak slon. Bo nic sie nie dzieje.

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
U mnie też praktycznie nic się nie dzieje.Skurcze mam co jakiś czas i nic poza tym.Chociaż mój lekarz mówi,że do terminu na pewno nie dociągnę bo coś tam się dzieje na dole, ale ja tego nie czuję. i jak już pisałam wcześniej, odpuszczam sobie, jak będzie to będzie.nie mam zamiaru się nakręcać i niepotrzebnie stresować.
 
U mnie też praktycznie nic się nie dzieje.Skurcze mam co jakiś czas i nic poza tym.Chociaż mój lekarz mówi,że do terminu na pewno nie dociągnę bo coś tam się dzieje na dole, ale ja tego nie czuję. i jak już pisałam wcześniej, odpuszczam sobie, jak będzie to będzie.nie mam zamiaru się nakręcać i niepotrzebnie stresować.
Taaa u mnie tez sie dzieje... ja po prostu mam juz dosc :(

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
To nie od pucowanis niestety ehhhh... oby juz z gorki bo od rana mam nastroj placzacy... wszystkie rodza... a ja bede chodzila jak slon. Bo nic sie nie dzieje.

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Ja dzisiaj zaczynam 40 tc i tez nic sie nie dzieje :( 3s nie dziala. czuje sie jak slon, z dnia na dzien coraz wiekszy i tez puchne - to tak dla pocieszenie. Rano jest w miare ale codziennie wieczorem tez mam nastroj placzacy bo jestem mega zmeczona :p a na dodatek od wczoraj chyba mam to co Ty w zeszlym tyg, piecze/boli mnie nad pepkiem po lewej str, tylko jak leze bez ruchu to nie boli:/ moze to jest jakos zwiazane z tym co nas tak wczesniej pieklo w okolicach stanika- nie wiem.. mam nadzieje, ze cos sie naciaga a ja po prostu troche sie przeforsowalam i ze przejdzie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja cierpliwie czekam do wtorku, wtedy skończę 38tydzień i ciąża będzie oficjalnie donoszona [emoji4]
Potem to już niech się dzieje, ale spokojnie do tego 20.06 mogę czekać - póki co (w porównaniu do I ciąży) moje dolegliwości ujdą - co prawda spojenie boli i chodzę jak kaleka, ale te 2,5tyg. to już dam radę. Gorzej jak jegomość postanowi siedzieć dłużej - wtedy już się pogniewam heh (o ile nie będę miała wczesniej tego cięcia)




74703e3kkwoaumma.png
 
Do góry