reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

My kupilismy pianka-kokos. Pan w sklepie tłumaczył wszystko co i jak z materacami dla dzieci i mówił,że właśnie z kokosem są fajne to wzięliśmy.

Ja mam od kilku dni w nocy i wieczorem ból okresowy . Takie słabo-średnie stadium bólu okresowego a skurczy dziś na KTG brak. Zapis na szóstkę ,dzidzia bardzo aktywna co dobrze świadczy.No a lekarz mówił,że bóle mogą być i twardnienia ale jak nie ma skurczy to mnie na oddział nie położy bo po co bez potrzeby. I dobrze bo po co na darmo leżeć.
Zresztą lepiej jak mi wyjdą znienacka skurcze a nie będą trwały 3 dni :D mój poród miał tak wyglądać,że nagle przyjdą w miarę mocne skurcze(bezbolesne) pojadę na szpital a tam już z 7-8 cm :D
takie mam marzenie.
Szyjka kłuje jak przed okresem już od kąd właśnie boli mnie brzuch,więc wydaje mi się ,że coś się zaczyna skracać/rozwierać. Zawsze działo się tak u mnie na ok 2 dni przed miesiączką i już wtedy miałam otwartą szyjkę i bardzo krótką ,więc jest nadzieja na ten tydzień :D
Od dziś 3xS
Ja bole od 4 dni i skurcze mam od 3 dni... także tylko czekac az sie nasila.. klucie szyjki tez czuje od czasu do czasu ale ciekawe czy to tylko naciska tak czy cos sie dzieje
 
reklama
ładna waga niuni Kempu,będzie kawałek babeczki :)

Mojej kuzynce też nie wychodziły skurcze na KTG. Poród zaczął się odejściem wód ale bez skurczy,wywoływanie oksytocyną i potworne męki cały dzień. Tego się obawiam,więc sama zacznę działać,żeby pobudzić naturalnie oksy. Aha i dziewczyna na podtrzymaniu od początku 3 trymestru ;)
Druga kuzynka ,która również byłą na podtrzymaniu od ok 5-6 miesiąca urodziła 2 tygodnie po terminie i też potworny poród także dziewczyny ruszać się dużo :D
 
Dziewczyny czy jak wam się brzuch spina ale nie boli to traktujecie to jako skurcz? Bo ja już glupieje. Czasem mi się coś tam napina ale zawsze wydawało mi się że to dziecko po prostu. Poprzednio mialam skurcze dopiero po odejściu wód i od razu były bolesne więc teraz też czekam na ból, ale może niesłusznie, już sama nie wiem. Tak mnie dziś kłuje na dole ze w połowie drogi do sklepu zastanawiałam się czy nie zawrócić, ale się trochę rozeszlo za chwilę.

Facet mnie dziś w Biedronce przepuscil w kolejce :)

Zajac coś tam się dzieje już, a do terminu masz jeszcze kawałek więc myślę że będzie dobrze

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Dziewczyny czy jak wam się brzuch spina ale nie boli to traktujecie to jako skurcz? Bo ja już glupieje. Czasem mi się coś tam napina ale zawsze wydawało mi się że to dziecko po prostu. Poprzednio mialam skurcze dopiero po odejściu wód i od razu były bolesne więc teraz też czekam na ból, ale może niesłusznie, już sama nie wiem. Tak mnie dziś kłuje na dole ze w połowie drogi do sklepu zastanawiałam się czy nie zawrócić, ale się trochę rozeszlo za chwilę.

Facet mnie dziś w Biedronce przepuscil w kolejce :)

Zajac coś tam się dzieje już, a do terminu masz jeszcze kawałek więc myślę że będzie dobrze

m3sxyx8dzur8ghzn.png
Dla mnie sie spina z bolem razem wiec traktuje to jako skurcz bo i takie na ktg mi sie rysuja [emoji6] zadko kiedy sie spina bez bolu dla mnie
 
Pamiętam jak się was kiedyś pytałam czy przy skurczach porodowych boli brzuch i się spina na raz i dopiero teraz sobie uświadomiłam ze nie spina mi się jakoś mocno brzuch za to boli jak ciort

 
A ja mam taaaakaaaaa zgage, Mała chyba siedzi mi na zoladku, bo nie dosc ze mnie boli, zgaga to mam wrazenie ze zaraz zwymiotuje :/ bleeeee... jeszcze sie truskawek najadlam!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny czy jak wam się brzuch spina ale nie boli to traktujecie to jako skurcz? Bo ja już glupieje. Czasem mi się coś tam napina ale zawsze wydawało mi się że to dziecko po prostu. Poprzednio mialam skurcze dopiero po odejściu wód i od razu były bolesne więc teraz też czekam na ból, ale może niesłusznie, już sama nie wiem. Tak mnie dziś kłuje na dole ze w połowie drogi do sklepu zastanawiałam się czy nie zawrócić, ale się trochę rozeszlo za chwilę.

Facet mnie dziś w Biedronce przepuscil w kolejce :)

Zajac coś tam się dzieje już, a do terminu masz jeszcze kawałek więc myślę że będzie dobrze

Moim zdaniem co kobieta to przypadek. Ja mam takie twardnienia praktycznie całą ciążę,ale wcześniej brałam magnez i czasem no spę ,żeby nie dopuścić do przedwczesnego porodu. Teraz też mam takie twardnienia bezbolesne,ale to chyba nie to,tyle,że podczas KTG nie doszło u mnie do takiego twardnienia i ciężko mi powiedzieć. Ale lekarz mi mówił,ze takie twardnienia i pobolewania to norma ale to nie akcja porodowa.
Niektóre kobiety jednak odczuwają bardzo delikatnie skurcze albo wcale nie czują tych początkowych bądź myślą ,że to właśnie twardnienie brzucha tylko . Myślę,że sama powinnaś rozpoznać ;)
No a np mi moja mama powiedziała,że Ona miała bóle jak okresowe podczas porodu,więc nie zawsze chyba spinanie=skurcz tylko czasem zwykły ból bez spiny =skurcz
 
Do góry