reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja z racji gbsu dodatniego wole skurcze niz wody ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Mi od odejścia do jakich kolwiek skurczy minęło 2.5-3h , jak byś tak miała to na luzie byś zdążyła do szpitala [emoji3] ale ile kobiet tyle scenariuszy porodu

uwo943r8bpxeguj2.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
 
reklama
Ja mam nadzieje ze w ciagu tej godziny sie okaze czy to staszaki czy nie bo maz ma mecz i sobie jedzie a tak by nie pojechal [emoji3] czuje ze cos sie dzieje ale poczekam jeszcze jak bedzie bardziej bolalo to pojade na IP i skontroluje to
 
Ja tez mam gbs dodatni. Przy poprzednim porodzie tez zaczelo sie u mnie od wod, ale nie bylo zadnego problemu przez dodatni gbs. Chodzi Ci o te godzine w ciagu ktorej trzeba sie stawic w szpitalu, czy o cos innego? Czego sie obawiasz?

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Pytalam dzis lekarza to nie musi byc godzina wg niej moze byc ciut dluzej ale ,,jak najszybciej" a jak odejda mi wody, zanim maz dojedzie, zanim dojedziemy do szpitala - rano nie daj boze albo w popoludniowych korkach... tak martwie sie o czas :) bo pozniej to juz antybiotyk i malej nic nie bedzie przeciez ;) poza tym to , ze mam gbs nie znaczy ze ona musi sie zarazic.

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Ja mam nadzieje ze w ciagu tej godziny sie okaze czy to staszaki czy nie bo maz ma mecz i sobie jedzie a tak by nie pojechal [emoji3] czuje ze cos sie dzieje ale poczekam jeszcze jak bedzie bardziej bolalo to pojade na IP i skontroluje to
Moj to dzis bedzie samochod z kolegami ,,naprawial" ;) jakby nie bylo mam po niego jechac [emoji23] dobrze , ze ma swoj rozum ;)
Zreszta... nic sie nie dzieje...

A od 26 maja do dzis nie utylam nic a nic :) czyli +14 i finito ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Pytalam dzis lekarza to nie musi byc godzina wg niej moze byc ciut dluzej ale ,,jak najszybciej" a jak odejda mi wody, zanim maz dojedzie, zanim dojedziemy do szpitala - rano nie daj boze albo w popoludniowych korkach... tak martwie sie o czas :) bo pozniej to juz antybiotyk i malej nic nie bedzie przeciez ;) poza tym to , ze mam gbs nie znaczy ze ona musi sie zarazic.

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Ja wczesniej w ogole nie slyszalam o tym, ze jest jakis czas przy tym dodatnim gbsie. Dopiero tu na forum przeczytalam. Jak mozesz miec problemy z dojazdem, to rzeczywiscie lepiej zeby zaczelo sie od skurczow. Ja w sumie o czas raczej sie nie martwie, do szpitala mam 5 min autem, a i z pracy mysle, ze maz jak cos to szybko przyjedzie. [emoji4]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja bym wolała skurcze, ale takie żebym wiedziała ,że to to. Z Amelią miałam wywoływane oxy i balonem więc były mega mocne i bolesne . Tez się boje , że przegapię. Do najblizeszgo szpitala mam 5 minut autem więc myślę , że zdaże tak czy inaczej. Z wodami jest o tyle gorzej, że jak odejdą przy rozwarciu na 1cm to całe 9 trzeba się przemęczyć na porodówce.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
reklama
Ja wczesniej w ogole nie slyszalam o tym, ze jest jakis czas przy tym dodatnim gbsie. Dopiero tu na forum przeczytalam. Jak mozesz miec problemy z dojazdem, to rzeczywiscie lepiej zeby zaczelo sie od skurczow. Ja w sumie o czas raczej sie nie martwie, do szpitala mam 5 min autem, a i z pracy mysle, ze maz jak cos to szybko przyjedzie. [emoji4]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Jak to bedzie po poludniu/ wczesnym wieczorem to z dojazdem meza plus minus 20 minut do 30. Drugie tyle albo nawet 40 do 45 do szpitala... rano okolo 45 do 60 do szpitala ale maz szybciej...najlepiej w poludnie lub wieczorem ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Do góry