reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja po wizycie. Szyjka 1.5 cm ale miekka. Nie wiem ile mozna chodzic z miekka szyjka. Widzialam na usg swoja Pyze przez chwile [emoji7] ma taka slodka pyzata buzke :)
Wszystko ladnie pieknie. Na dobrej drodze. Ciekawe ile to jeszcze potrwa...nie wiem czy dobrze uslyszalam ale chyba Pani Dr mowila ze dotknela jej glowki. Jak sie duzo rusza to dobrze, bo znaczy, ze sie zsuwa coraz nizej.
Nastepna wizyta od 9 do 13.06 mam sie stawic. Chyba, ze urodze ;) i jeszcze jedna morfo, mocz i powtarzam przeciwciala w zwiazku z moja grupa krwi. I tyle :)
Aaa i badanie wziernikiem bolalo nie wiem jak to bd przy porodzie

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

No to szyjka co wizytę krótsza [emoji106]
Tak, te badania szyki i rozwarcia są bolesne, w sumie chyba to najgorzej wspominam

Ja nie mam mierzonej szyjki na wizytach, tylko lekarz w trakcie badania ocenia czy zamknięta, czy twarda i długa
tydzień temu była zamknięta i nie wskazywała rychłego porodu ;)




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Zajść No to super. Ja mialam miękka szyjkę juz kolo 28 tygodnia dlatego tak mi ta luteinę pchała żeby się szyjka nie skracała.

 
Wczoraj rozpoczęliśmy łóżeczko [emoji23][emoji33] i dopinamy wszystko na ostatni.guzik bo jeszcze materaca brak i trzeba kupic....tylko jaki ,mam taki.matlik co do materaca [emoji23] nie mam pojecia jaki wybrac.
My kupilismy pianka-kokos. Pan w sklepie tłumaczył wszystko co i jak z materacami dla dzieci i mówił,że właśnie z kokosem są fajne to wzięliśmy.
Jejku dziewczyny z dnia na dzien coraz bardziej boli mi ten brzuch... nie jest to jakis bardzoo mocny bol nie do wytrzymania ale taki jak dla mnie sredni okres przy ktorym jeszcze normalnie funkcjonuje... jednak mimo wszystko sie zastanawiam co z tym robic czy tak to ma byc [emoji20] ten bol przychodzi falami tak w zasadzie jak skurcze ze ma swoj poziom max i odchodzi ale wczoraj po prysznicu byl delikatny
Ja mam od kilku dni w nocy i wieczorem ból okresowy . Takie słabo-średnie stadium bólu okresowego a skurczy dziś na KTG brak. Zapis na szóstkę ,dzidzia bardzo aktywna co dobrze świadczy.No a lekarz mówił,że bóle mogą być i twardnienia ale jak nie ma skurczy to mnie na oddział nie położy bo po co bez potrzeby. I dobrze bo po co na darmo leżeć.
Zresztą lepiej jak mi wyjdą znienacka skurcze a nie będą trwały 3 dni :D mój poród miał tak wyglądać,że nagle przyjdą w miarę mocne skurcze(bezbolesne) pojadę na szpital a tam już z 7-8 cm :D
takie mam marzenie.
Szyjka kłuje jak przed okresem już od kąd właśnie boli mnie brzuch,więc wydaje mi się ,że coś się zaczyna skracać/rozwierać. Zawsze działo się tak u mnie na ok 2 dni przed miesiączką i już wtedy miałam otwartą szyjkę i bardzo krótką ,więc jest nadzieja na ten tydzień :D
Od dziś 3xS
 
A ja bym chciała właśnie wcześniej,albo w nocy z 10/11. Też chcę sobie obejrzeć mecz a nie chce leżeć w szpitalu bo pewnie inne kobietki będą sceptycznie nastawione do oglądania meczu ;)
A tak w ogóle to wolałabym nie czekać na pełnię i od dziś zaczynamy działać z mężem bo do tej pory jakoś mi się tak nie za bardzo chciało :D
 
reklama
Do góry