reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Jejku dziewczyny z dnia na dzien coraz bardziej boli mi ten brzuch... nie jest to jakis bardzoo mocny bol nie do wytrzymania ale taki jak dla mnie sredni okres przy ktorym jeszcze normalnie funkcjonuje... jednak mimo wszystko sie zastanawiam co z tym robic czy tak to ma byc [emoji20] ten bol przychodzi falami tak w zasadzie jak skurcze ze ma swoj poziom max i odchodzi ale wczoraj po prysznicu byl delikatny

Ja miałam tak w I ciąży, przepowiadacze nasilały się z dnia na dzień, trwały coraz dłużej i były regularne do tego stopnia, że te porodowe w zasadzie były takie same :/ (doszłam do 4,5cm tylko także nie wiem jakby bylo potem)




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Ja miałam tak w I ciąży, przepowiadacze nasilały się z dnia na dzień, trwały coraz dłużej i były regularne do tego stopnia, że te porodowe w zasadzie były takie same :/ (doszłam do 4,5cm tylko także nie wiem jakby bylo potem)




74703e3kkwoaumma.png
To jak rozróżnić te porodowe od przepowiadaczy? Hehe bo wczoraj po prysznicu takim dlugim na troche mi przeszlo a potem znowu te bole wrocily i co raz budzily... nie panikowalam bo nie byly mega mocne a teraz sa mocniejsze
 
To jak rozróżnić te porodowe od przepowiadaczy? Hehe bo wczoraj po prysznicu takim dlugim na troche mi przeszlo a potem znowu te bole wrocily i co raz budzily... nie panikowalam bo nie byly mega mocne a teraz sa mocniejsze
Przepowiadacze właśnie mijają po prysznicu/kapieli w odróżnieniu od tych właściwych. No i muszą być regularne

Ja mam piankowy materac.





uwo943r8bpxeguj2.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
 
To jak rozróżnić te porodowe od przepowiadaczy? Hehe bo wczoraj po prysznicu takim dlugim na troche mi przeszlo a potem znowu te bole wrocily i co raz budzily... nie panikowalam bo nie byly mega mocne a teraz sa mocniejsze

Przepowiadacze się kończą, a porodowe nie i finał jest z dzidziusiem [emoji12]






74703e3kkwoaumma.png
 
Dodam, że miałam przepowiadacze trwające 12h z przerwami nawet co 5min. ale podobnie bolesne. Nasilały się z dnia na dzien - serio oby teraz mi sie tak nie zaczęło.




74703e3kkwoaumma.png
 
Dlatego ja się cieszę że przy 1 porodzie odeszły mi wody,to nie miałam watpliwosci że to już,a przepowiadaczy nie miałam wcale.
Ja już dostaje świra bo termin za 2dni [emoji43]

uwo943r8bpxeguj2.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
 
Ja po wizycie. Szyjka 1.5 cm ale miekka. Nie wiem ile mozna chodzic z miekka szyjka. Widzialam na usg swoja Pyze przez chwile [emoji7] ma taka slodka pyzata buzke :)
Wszystko ladnie pieknie. Na dobrej drodze. Ciekawe ile to jeszcze potrwa...nie wiem czy dobrze uslyszalam ale chyba Pani Dr mowila ze dotknela jej glowki. Jak sie duzo rusza to dobrze, bo znaczy, ze sie zsuwa coraz nizej.
Nastepna wizyta od 9 do 13.06 mam sie stawic. Chyba, ze urodze ;) i jeszcze jedna morfo, mocz i powtarzam przeciwciala w zwiazku z moja grupa krwi. I tyle :)
Aaa i badanie wziernikiem bolalo nie wiem jak to bd przy porodzie

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Do góry