reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja mam nadzieje, że się zamieszczę w cokolwiek z rozmiaru 38. Z synem przeskoczyłem z 34 na 40 i miałam traumę. Płakałam jak otwieralam szafe. Teraz aż tak się nie spasłam więc mam nadzieje, że wejdę w spodnie sprzed ciąży. Tyle mi wystarczy:)))

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja myślę jaki sobie prezent sprawić po porodzie :D ale chyba kupię lampę i hybrydy :D i będę miała zawsze piękne paznokcie [emoji16]

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Wiecie co jestem może trochę niepoważna, ale tak marzę o tym, że jak już urodzę to kupię sobie nowe jeansy i buty na obcasie albo jakaś ładną sukienkę. Obojętnie co, byle tylko NIECIĄŻOWE ;-)

Ja od 3 tyg mowie ze jak juz urodze i troche dojde do siebie to sie wybore na takie zakupy ubraniowe dla siebie ze za cale 9miesiecy sobie odbije :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i trochę plamię hmmmm [emoji41] ale to i tak pewnie dupa bo chyba wszystkie plamiłyście po wizytach

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiecie co jestem może trochę niepoważna, ale tak marzę o tym, że jak już urodzę to kupię sobie nowe jeansy i buty na obcasie albo jakaś ładną sukienkę. Obojętnie co, byle tylko NIECIĄŻOWE ;-)

Ja wlasnie kupilam dzis sliczna sukienke ,mysle ze moze na chrzest ,Albo tak O na wakacje.Tyko sie na nia gapie i nie moge doczekac kiedy bede mogla ja przymierzyc [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie ogólnie brzuch nisko więc nie patrze czy się opuścił czy nie.
U mnie też był cały czas nisko,ale jakies 1.5 tygodnia temu był dość wysoko tak ,że obejmował mi cały brzuch od żeber a dzisiaj w przymierzalni w sklepie widziałam jak już mi wisi :D




A ja sobie dziś kupiłam sukienkę letnią taką ,która będzie teraz w ciąży i po niej. Uwaga ! rozmiar s/m a i tak duża :D spodenki dresowe,które mam zamiar nosić w szpitalu po porodzie bo nie lubię koszul a później będą normalnie "po domu",do tego przynajmniej w nie teraz normalnie wchodzę bo mają gumkę i przynajmniej mam jakiś ciuch na te upały :D
 
Do góry