reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

O 15.40 przyszła na świat moja córcia ponad 3400 i 56cm. Jestem na pooperacyjnej a mąż z Małą. Zdjęcie wrzucę potem. Czekam niecierpliwie aż mi ją przywioza [emoji3] jest śliczna różowa miękka i ma donosny płacz!

p19ucsqv6rf79f3c.png
Gratulacje:)
 
reklama
A Wy tak sobie marzycie kiedy byłoby fajnie... a ja nie marzę, ja już po prostu chcę! Cały bity tydzień skurczy, które co mają niby znaczyć?! Czekam już pod gabinetem lekarza, gdybym stała to pewnie bym jak dzieciak przebierała z nóżki na nóżkę [emoji23]

PS właśnie czytałam inny temat na forum i się prawie posiusiałam, bo w mojej torbie do szpitala nie ma miejsca na prostownicę, suszarkę czy nawet eyeliner [emoji39]starej daty jestem, szpital to szpital, ale podkład i tusz na wyjście spakowałam [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja to tez nie mam oczekiwań co do pory dnia na rozpoczecie sie porodu chociaz odkąd wiem ze od poniedzialku przez tydzien u nas dezynfekcja oddzialu to boje sie ze mnie wlasnie wtedy wezmie na poród i zostaje mi jechac do rzeszowa do szpitala a wtedy to faktycznie lepiej nocą bo to godzina drogi [emoji33]

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
A Wy tak sobie marzycie kiedy byłoby fajnie... a ja nie marzę, ja już po prostu chcę! Cały bity tydzień skurczy, które co mają niby znaczyć?! Czekam już pod gabinetem lekarza, gdybym stała to pewnie bym jak dzieciak przebierała z nóżki na nóżkę [emoji23]

PS właśnie czytałam inny temat na forum i się prawie posiusiałam, bo w mojej torbie do szpitala nie ma miejsca na prostownicę, suszarkę czy nawet eyeliner [emoji39]starej daty jestem, szpital to szpital, ale podkład i tusz na wyjście spakowałam [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mi maz dowiezie suszarke i prostownice na drugi dzien lub rano ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Czy wszystkie macie zrobione WR to chyba coś z kiłą kurna patrzę dokumenty i chyba nie mam tego

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Byłam dziś w cyrku z rodziną- Nie wiem co mi odbiło. Myślałam, że zniosę tam jajko. 4h męki. Czułam , że mały chce mi rozerwać pochwę razem z odbytem.[emoji32] [emoji23]
Czy wszystkie macie zrobione WR to chyba coś z kiłą kurna patrzę dokumenty i chyba nie mam tego

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam.


3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Do góry