reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

O 15.40 przyszła na świat moja córcia ponad 3400 i 56cm. Jestem na pooperacyjnej a mąż z Małą. Zdjęcie wrzucę potem. Czekam niecierpliwie aż mi ją przywioza [emoji3] jest śliczna różowa miękka i ma donosny płacz!

p19ucsqv6rf79f3c.png
Gratulacje [emoji122].

f2w3krntoibfzvtv.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
reklama
O 15.40 przyszła na świat moja córcia ponad 3400 i 56cm. Jestem na pooperacyjnej a mąż z Małą. Zdjęcie wrzucę potem. Czekam niecierpliwie aż mi ją przywioza [emoji3] jest śliczna różowa miękka i ma donosny płacz!

p19ucsqv6rf79f3c.png

No w końcu się doczekałaś. Gratuluję!!!

Co ciekawe juz któraś mama w opisie swojego dziecka używa przymiotnika "miękki" [emoji16]. My jakbyśmy 9 mcy leżały w wannie tez byśmy były mięciutkie.
Ja za to u synka zapamiętałam zapach.
Ciekawe jak teraz bedzie.
 
No w końcu się doczekałaś. Gratuluję!!!

Co ciekawe juz któraś mama w opisie swojego dziecka używa przymiotnika "miękki" [emoji16]. My jakbyśmy 9 mcy leżały w wannie tez byśmy były mięciutkie.
Ja za to u synka zapamiętałam zapach.
Ciekawe jak teraz bedzie.
Dziekuje! Byłam zaskoczona jej miękkościa właśnie [emoji6] wydawało by się że będzie taka twarda mokra a była sucha ciepła miekka... już do mnie jedzie!

p19ucsqv6rf79f3c.png
 
O 15.40 przyszła na świat moja córcia ponad 3400 i 56cm. Jestem na pooperacyjnej a mąż z Małą. Zdjęcie wrzucę potem. Czekam niecierpliwie aż mi ją przywioza [emoji3] jest śliczna różowa miękka i ma donosny płacz!

p19ucsqv6rf79f3c.png
Miękka [emoji7]Małe dzieci w ogóle są takie miluśne, te ich rączki i nóżki... Gratuluję [emoji846]




p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
O 15.40 przyszła na świat moja córcia ponad 3400 i 56cm. Jestem na pooperacyjnej a mąż z Małą. Zdjęcie wrzucę potem. Czekam niecierpliwie aż mi ją przywioza [emoji3] jest śliczna różowa miękka i ma donosny płacz!

p19ucsqv6rf79f3c.png
Świetny opis, hehe
Mega gratulacje [emoji323] [emoji8]

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O 15.40 przyszła na świat moja córcia ponad 3400 i 56cm. Jestem na pooperacyjnej a mąż z Małą. Zdjęcie wrzucę potem. Czekam niecierpliwie aż mi ją przywioza [emoji3] jest śliczna różowa miękka i ma donosny płacz!

p19ucsqv6rf79f3c.png
Gratulacje :)

Jak już mówimy o naszych marzeniach kiedy chciałybyśmy urodzić, to wg mnie najlepiej by było koło południa. Poprzednio urodziłam prawie o 19 + 2 godziny brzuszkowania i jak nas przewiezli na poporodową to już było po godzinach odwiedzin i od razu zostałam z dzieckiem sama. Chciała bym tym razem choć chwile odpoczac po porodzie niech mąż się pozajmuje [emoji14]

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
reklama
Do góry