reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
O 15.40 przyszła na świat moja córcia ponad 3400 i 56cm. Jestem na pooperacyjnej a mąż z Małą. Zdjęcie wrzucę potem. Czekam niecierpliwie aż mi ją przywioza [emoji3] jest śliczna różowa miękka i ma donosny płacz!

p19ucsqv6rf79f3c.png

Gratulacje kochana!!! I piękne wymiary! Zdrówka dla was




74703e3kkwoaumma.png
 
Ja po wizycie Rozalka waży ok. 2800g wszystko juz gotowe do porodu wiec teraz tylko czekac [emoji3][emoji33][emoji23] a jak nic samo sie nie zacznie to 29.06 w dniu terminu mam miec poród wywolywany ,lekarz niechce czeka z wywoływanie przez poronienia które mialam.
Przez 3tyg. Przybyło mnie aż 0'5 kg [emoji23] 12'5 ,od początku ciąży [emoji4] nie jest źle.

5djylbetecfse5n6.png
 
Aleinadd, gratuluje [emoji8]

Wiecie co(?) Bardzo mnie wzruszaja narodziny czerwcowych dzieciaczkow. Ech, juz sie nie moge doczekac mojej Kornelki [emoji5]

 
reklama
Do góry