reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Mlodamama już po??
Tak, już pisała że jest po. Oliwierek na świecie [emoji4]

7v8rikgno1ck7egs.png
 
Ja tez bym wolała w nocy. Raz, ze mniejsze korki i wiejącej miejsc parkingowych pod szpitalem [emoji38], dwa dzieci czesc prześpią i jak sie obudzą to juz bedą mieli newsa czy Zosia na świecie.
 
To ja z kolei wolałabym w dzień, w nocy budzić starszaka i wieźć do babci - to mogłoby go wystraszyć... on taki mamusi cycuś, nie lubi nocować beze mnie, jak mnie nie ma na noc też przeżywa




74703e3kkwoaumma.png
 
Z tym, ze jak sie rodzi w nocy to nie ma szans na jakiekolwiek odespanie. Ja rodzilam cala noc, a kolejne nocki to juz wiadomo...maly dawal o sobie znac. Teraz jeszcze kwestia logostyczna dochodzi, bo musialabym mame z lozka sciagac aby do synka przyjechala, bo jego nie bede targac po nocach ;)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No my ściągamy naszą przyjaciółkę, która mieszka u nas na osiedlu, wiec nocka gwarantuje nam, ze będzie szybciej.
Mój synek tez mamusiowy, dlatego jeśli cześć akcji bedzie w nocy to moja nieobecność częściowo prześpi.
 
reklama
Do góry