reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ogarnąć teraz te wszystkie fora to nie lada wyzwanie:) Tak duzo sie dzieje. U mnie na razie spokój ze skurczami mimo ze ciągle jeszcze jestem b.aktywna i cos załatwiam i sporo chodzę.Córeczka teraz mniej sie rusza ale za to jak sie juz zacznie wiercic to ruchy są dosc intensywne i bolesne.Wygląda na to ze dotrwam do 05,06 :)
 
reklama
Caixa mam to samo z ruchami małego. Mniej się rusza,czasami musi minąć wiele godzin żeby cos poczuć.Jak kiedyś chodziłam czy stałam to czułam maleństwo a teraz jak chodzę to dzidzia się chyba nie rusza.Za to jak zacznie to jakby miał motorek w tyłku.Oby to wszystko już zwiastowało poród.
 
Ja tak samo,jeszcze bol kregosłupa i ta hustawka nastrojów, wkurzylam się bo tesciowa zaczela robić pranie wszystko wrzucila w jedno,kolor,bialy i czarny , to się rozplakalam ,i podzielilam pranie na 4 kupki a Łukasz tylko na mnie spojrzał i powiedział albo urodzisz albo dostaniesz pie#$dolca ..
ckaidqk3b3f86lfe.png
[/QUOTE]
 
Ja tak samo,jeszcze bol kregosłupa i ta hustawka nastrojów, wkurzylam się bo tesciowa zaczela robić pranie wszystko wrzucila w jedno,kolor,bialy i czarny , to się rozplakalam ,i podzielilam pranie na 4 kupki a Łukasz tylko na mnie spojrzał i powiedział albo urodzisz albo dostaniesz pie#$dolca ..
ckaidqk3b3f86lfe.png
[/QUOTE]
Ja wczoraj płakałam bo firanka byla zsczepiona o parapet bo ona tyle kosztowala a nikt nie dba o to zeby to wygladalo jak trzeba [emoji23] [emoji23] [emoji23]
 
Ja też w ciąży bardziej się pocę,ale nie aż tak żeby mnie zalewało :p
Ooo jak fajnie bez tego upału :D

Eee ja nie mam skurczy,u mnie spokój :p
 
reklama
Do góry