reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja wczoraj wieczorem bylam niespokojna taka bo mala byla nadzwyczaj aktywna, caly czas kulo mnie w szyjke i zlapaly mnie skurcze od wieczora wiec myslalam ze moze cos sie rozkreci ale oczywiście jak zwykle tylko straszaki [emoji30] wycieczka do wc 4 razy w nocy, bol brzucha przez cala noc oczywiście do teraz [emoji20] ehh chcialabym zeby juz ta ciaza sie skonczyla [emoji30]
 
reklama
Też mam skurcze z których nic nie wynika. Nie dość że człowiekowi ciężko to jeszcze to. Za tydzień już chyba się nie podniosę.
 
Ja wczoraj wieczorem bylam niespokojna taka bo mala byla nadzwyczaj aktywna, caly czas kulo mnie w szyjke i zlapaly mnie skurcze od wieczora wiec myslalam ze moze cos sie rozkreci ale oczywiście jak zwykle tylko straszaki [emoji30] wycieczka do wc 4 razy w nocy, bol brzucha przez cala noc oczywiście do teraz [emoji20] ehh chcialabym zeby juz ta ciaza sie skonczyla [emoji30]
czyli mamy podobnie ;) mnie moja mama "pocieszyła" powiedziala ze ona miala tak z nami i 2-3dni i bylyśmy już na świecie
 
czyli mamy podobnie ;) mnie moja mama "pocieszyła" powiedziala ze ona miala tak z nami i 2-3dni i bylyśmy już na świecie
Ja tak mam juz od tygodnia :/ wiec mnie juz nic nie pocieszy a od 35 tygodnia wg mam skurcze potem wyhamowali na troche w 36 na 37 tydzien bo byly za silne i grozil przedwczesny a od 38 zaczelam miec je znowu tylko nic wiecej sie nie dzieje... czasami mam wrazenie jakby wody sie saczyly ale to jednorazowe akcje wiec to raczej nie wody chociaz wszystko mokre no tylko ze jak upaly to czlowiek sie poci wiec to pewnie to hehe [emoji1] ja to juz przestalam wierzyc w to ze urodze przed terminem a bardzoo bym chciala
 
Ja tez bolesne skurcze mam od 37 TC... non stop mam wrażenie ze mi coś leci po nogach a to po prostu tyle śluzu! Ja mam do terminu 4 dni i nadal mam nadzieje ze wszystko się może zdarzyc[emoji5]

 
Dopiero wstalam. 2 pobudki na siku. Problem z przekrecaniem sie. Dobrze ze na zewnatrz chlodniej...
Wszyscy rodza :p wy rodzucie, moje dwie kolezanki wczoraj urodzily... co to pelnia ;) ?

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Do góry