reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja mam 3 w 1. Wszystko zależy od wózka. Ja mieszkam na 3p więc wybrałam taki , który w waży z gondolą ok 10kg.

Asia- gratulacje !!

Wionatq- może można ;) przyznaj się co tam cwiczyłaś [emoji23]


3jgxskjox8hy3b2y.png
Podnoszenie kartonow, pakowanie wszystkiego super sport... :D
 
reklama
mi tez wydaje sie ze 3 w 1 to strzał w 10.ale opinie na necie sa przeróżne , Kupowałyscie lezaczki -bujaczki?Znajoma szwagierki ma kinderkraft unimo 5w 1 , bardzo sobie chwali bo jest rozkladany na płasko i jej malenstwo prawie od poczatku z niego korzystalo.Ja teraz zastanawiam się czy kupić czy poczekać chwilę i kupic taki który posłuży dłuzej ,bo wydaje mi się ze ten jest maleńki :(
Ja mam po córce FP. 3w1 u nas dlugo posłużył bo.zmienia sie na krzesełko. I zostaje ten nic nie kupuje innego :)

5djylbetecfse5n6.png
 
mam do was pytanie, kupowalyscie wózki 3w 1? Kupilismy ok 2 tyg temu a teraz na kazdym forum,grupie piętnują ze sie do niczego nie nadają :( My mamy expander mondo ecco 3w1,
Witam
każda ma inne wymagania jeśli chodzi o zakup wózka lokalowe, budżetowe i styl życia tez nie jest bez znaczenia .Jeżeli 3 w 1 odpowiada twoim potrzebom , to nie zwracaj większej uwagi na opinie innych , bo to ty będziesz z wózka korzystała .
ps śliczny ten twój wózek a kolorystyka cudna
emoji7.png
 
Jestem dziewczyny już po. Miałam CC bo małemu tętno leciało. Jak będę miała zdjęcie to wstawię. Dziękuję za wsparcie. Aha Jakub Przemysław 3680 56cm długi 10/10
[emoji173]️

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
[emoji1320]Gratuluje! Czekamy na zdjęcia [emoji6]

mam do was pytanie, kupowalyscie wózki 3w 1? Kupilismy ok 2 tyg temu a teraz na kazdym forum,grupie piętnują ze sie do niczego nie nadają :( My mamy expander mondo ecco 3w1,

A ja właśnie napiszę falę hejtu, ale to pewnie wynika z tego, że teraz jesteśmy w posiadaniu wózka, który Strasza dostała od prababci w prezencie. I jak to z prezentami bywa nie zawsze spełniają nasze oczekiwania...
Pierwszy fotelik (samochodowy) był tylko do 9kg, więc dość szybko musieliśmy myśleć o konkretnym foteliku samochodowym, teraz jednak ze względów praktycznych, aby moc szybko wpiąć mała do auta wymarzyłam sobie bazę...jak się okazało, nasz fotelik- nosidło nie ma jakiś tam mocowań i nie można było dokupić bazy- więc ze względów praktycznych kupiliśmy fotelik modułowy (1. do 13kg wypinany albo do bazy albo na pasy plus fotelik do 18kg wypinany do bazy z możliwością jazdy tyłem, w którym Straszą aktualnie jeździ).
Spacerówka dla mnie okazała się za duża i szybko zamieniliśmy ją na rozkładaną parasolkę, bo pod każdym względem była lepsza (lżejsza, mniejsza, bardziej poręczna niż spacerówka wkładana do stelaża).
Z gondoli byliśmy zadowoleni... ale teraz przez fakt, że kupiliśmy fotelik modułowy o lepszej klasie bezpieczeństwa mam problem, bo Nestor (producent naszego 3w1) nie jest kompatybilny z tym pierwszym fotelikiem (nosidłem) BeSafe. Więc albo opchnę całe 3w1, albo kupimy na olx samą gondolę ze stelażem kompatybilną pod fotelik-nosidło. Albo w ogóle zaniechamy zakupu, jakoś ogarniemy przekładanie z nosidła do gondoli (co wyjdzie na zdrowsze na dłuższe spacery czy ewentualne zakupy). W momencie wejścia na etap spacerówki planuję w ogóle wyzbyć się tej krowy (tak mowa o tym z kompletu 3w1) i mieć w domu tylko i wyłącznie spacerówkę-parasolkę (oczywiście taką która nie wytrzesie mi dziecka ;)).

Uf ale się rozpisałam, ale musiałam wyzbyć się fali goryczy, bo sama myśl o tym wózku działa mi na nerwy [emoji16] Podsumowując, nie polecam, w szczególności jeżeli w przeciągi 2-3 lat planujecie kolejne dziecko, zostawiacie sobie stary wózek i chcecie to połączyć sensownie z fotelikami.

Wiecie co dziewczyny boli mnie brzuch. Ale tak dziwnie jakbym miała zakwasy.. :D można mieć w ciąży zakwasy? :D
Hmmm ale jak? [emoji6]




p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
[emoji1320]Gratuluje! Czekamy na zdjęcia [emoji6]



A ja właśnie napiszę falę hejtu, ale to pewnie wynika z tego, że teraz jesteśmy w posiadaniu wózka, który Strasza dostała od prababci w prezencie. I jak to z prezentami bywa nie zawsze spełniają nasze oczekiwania...
Pierwszy fotelik (samochodowy) był tylko do 9kg, więc dość szybko musieliśmy myśleć o konkretnym foteliku samochodowym, teraz jednak ze względów praktycznych, aby moc szybko wpiąć mała do auta wymarzyłam sobie bazę...jak się okazało, nasz fotelik- nosidło nie ma jakiś tam mocowań i nie można było dokupić bazy- więc ze względów praktycznych kupiliśmy fotelik modułowy (1. do 13kg wypinany albo do bazy albo na pasy plus fotelik do 18kg wypinany do bazy z możliwością jazdy tyłem, w którym Straszą aktualnie jeździ).
Spacerówka dla mnie okazała się za duża i szybko zamieniliśmy ją na rozkładaną parasolkę, bo pod każdym względem była lepsza (lżejsza, mniejsza, bardziej poręczna niż spacerówka wkładana do stelaża).
Z gondoli byliśmy zadowoleni... ale teraz przez fakt, że kupiliśmy fotelik modułowy o lepszej klasie bezpieczeństwa mam problem, bo Nestor (producent naszego 3w1) nie jest kompatybilny z tym pierwszym fotelikiem (nosidłem) BeSafe. Więc albo opchnę całe 3w1, albo kupimy na olx samą gondolę ze stelażem kompatybilną pod fotelik-nosidło. Albo w ogóle zaniechamy zakupu, jakoś ogarniemy przekładanie z nosidła do gondoli (co wyjdzie na zdrowsze na dłuższe spacery czy ewentualne zakupy). W momencie wejścia na etap spacerówki planuję w ogóle wyzbyć się tej krowy (tak mowa o tym z kompletu 3w1) i mieć w domu tylko i wyłącznie spacerówkę-parasolkę (oczywiście taką która nie wytrzesie mi dziecka ;)).

Uf ale się rozpisałam, ale musiałam wyzbyć się fali goryczy, bo sama myśl o tym wózku działa mi na nerwy [emoji16] Podsumowując, nie polecam, w szczególności jeżeli w przeciągi 2-3 lat planujecie kolejne dziecko, zostawiacie sobie stary wózek i chcecie to połączyć sensownie z fotelikami.


Hmmm ale jak? [emoji6]




p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
No właśnie nie wiem jak. Tylko wiem że tak dziwnie boli ze jedyne co mi do głowy przychodzi żeby to porównać to zakwasy :D
 
reklama
Jestem dziewczyny już po. Miałam CC bo małemu tętno leciało. Jak będę miała zdjęcie to wstawię. Dziękuję za wsparcie. Aha Jakub Przemysław 3680 56cm długi 10/10
[emoji173]️

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Asiu gratuluję z całego serca. Szkoda tylko że nie dane ci było urodzić naturalnie ale najważniejsze że jesteście cali z cedrowe i we dwojke[emoji8]

 
Do góry