reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

mam do was pytanie, kupowalyscie wózki 3w 1? Kupilismy ok 2 tyg temu a teraz na kazdym forum,grupie piętnują ze sie do niczego nie nadają :( My mamy expander mondo ecco 3w1,
 

Załączniki

  • 18492805_1048187371948871_359508267_n.jpg
    18492805_1048187371948871_359508267_n.jpg
    90,2 KB · Wyświetleń: 120
reklama
mi tez wydaje sie ze 3 w 1 to strzał w 10.ale opinie na necie sa przeróżne , Kupowałyscie lezaczki -bujaczki?Znajoma szwagierki ma kinderkraft unimo 5w 1 , bardzo sobie chwali bo jest rozkladany na płasko i jej malenstwo prawie od poczatku z niego korzystalo.Ja teraz zastanawiam się czy kupić czy poczekać chwilę i kupic taki który posłuży dłuzej ,bo wydaje mi się ze ten jest maleńki :(
 
Wiecie co dziewczyny boli mnie brzuch. Ale tak dziwnie jakbym miała zakwasy.. :D można mieć w ciąży zakwasy? :D
 
Ja mam 3 w 1. Wszystko zależy od wózka. Ja mieszkam na 3p więc wybrałam taki , który w waży z gondolą ok 10kg.

Asia- gratulacje !!

Wionatq- może można ;) przyznaj się co tam cwiczyłaś [emoji23]


3jgxskjox8hy3b2y.png
 
mi tez wydaje sie ze 3 w 1 to strzał w 10.ale opinie na necie sa przeróżne , Kupowałyscie lezaczki -bujaczki?Znajoma szwagierki ma kinderkraft unimo 5w 1 , bardzo sobie chwali bo jest rozkladany na płasko i jej malenstwo prawie od poczatku z niego korzystalo.Ja teraz zastanawiam się czy kupić czy poczekać chwilę i kupic taki który posłuży dłuzej ,bo wydaje mi się ze ten jest maleńki :(
Też mam ten unimo i myślę że się bardzo przyda już od początku.
Co do wózka, no zależy jaki. Ja miałam 3w1 i spacerowka to była jakaś porażka.

Asia, gratuluję[emoji322][emoji322] a jak po cc się czujesz?

uwo943r8bpxeguj2.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
 
reklama
Ja przy córce mialam.3w1
Teraz gondole wyciągnęłam a ze spacerowki napewno nie bede korzystała kupie oddzielnie mniejsza spacerówke. Wielkość i waga stelaża jest na duży minus. Ale to też zależy... ja np. duzo sie przemieszczam autem i wkladamie i wyciaganie do bagażnika wózka mnie bardzo zniechęciło. I szybko kupilam spacerowke oddzielnie,duzo mniejsza

5djylbetecfse5n6.png
 
Do góry