reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Kurczę dziś córcia tak strasznie sie rusza że nie mogę chodzić..Zeszła tak nisko że bòl jest straszny przy chodzeniu..Najgorsze są ruchy głowki strasznie mnie kłuje tam na dole..Sama nie wiem co o tym sądzìć chyba sie szykuje do wyjścia..Faktem jest ze wczoraj sie nasprzątałam w domu i dzisiaj rano tez sie sporo ruszałam.Chyba nie dotrzymam do przyszlego poniedziałku...
 
reklama
Nam położna mówiła, że zdarza się taka sytuacja , gdzie rodząca nie wyraża zgody na lewatywę a potem podczas parcia załatwia się na fotel iii potem zrywa się( faza parcia trwa) i leci do łazienki , żeby posprzatać :D

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
No lewatywa nie jest przyjemnością, ale w sumie byłam zadowolona, bo podczas porodu czysto, i po porodzie jak człowiek boi się iść do łazienki bo wszystko bólu, też miałam spokój dwa dni, więc zdążyłam się trochę zregenerować. Teraz też chyba będę chciała

7v8rikgno1ck7egs.png
 
Nam położna mówiła, że zdarza się taka sytuacja , gdzie rodząca nie wyraża zgody na lewatywę a potem podczas parcia załatwia się na fotel iii potem zrywa się( faza parcia trwa) i leci do łazienki , żeby posprzatać :D

3jgxskjox8hy3b2y.png
Szczerze ? Chyba juz bym miala w dupie to co zrobilam [emoji12] a od paru dni nie mam zsdnych problemow tego typu wrecz przeciwnie ksiazkowo dwa razy dziennie ale ten czopek to nie jest zly pomysl zamiast lewatywy. A jak nie to co- to normalne dziwic sie nie beda ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Nam położna mówiła, że zdarza się taka sytuacja , gdzie rodząca nie wyraża zgody na lewatywę a potem podczas parcia załatwia się na fotel iii potem zrywa się( faza parcia trwa) i leci do łazienki , żeby posprzatać :D

3jgxskjox8hy3b2y.png
Ja mialam robiona lewatywe przed porodem. A mimo to jak dziecko zeszlo juz maksymalnie do dolu to i tak wypchalo resztki co zostaly . Przed partymi . Wiec mimo tego ze mialam cos polecialo dlatego nie wyobrazam sobie nie miec. Nawet mam kupiona i biore ze soba jak sie zacznie. [emoji23]
 
Ja przy pierwszym porodzie miałam lewatywe a przy drugim blqgałam ale nie chcieli mi zrobić bo na patologii takich rzeczy się nie robi a na porodówce już też nie. Szczerze mówiąc nie wiem co tam się działo podczas parcia, mogę sobie tylko wyobrazić [emoji19]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobrze że piszecie o ryb czopkach. Ja takie kupiłam ale zapomniałam o nich zupełnie. Kurczę nie chciałabym lewatywy tak sobie myślę że człowiek i tak się umeczy a jeszcze lewatywa:( Jadę zaraz na ktg ale kurde jakoś mnie tak zginęło i kręgosłup boli leżę poczekam aż przejdzie i jadę :)
 
reklama
Dostałam jakieś czopki.. Cztery musiałam wsadzić... Buuu... Zaczyna mnie coś bardziej brzuch boleć. Ale sobie spaceruje wokół łóżka :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom

Ale czopki jako metoda na przeczyszczenie? To myślę, że to męczenie człowieka :/
Ja raz w życiu miałam lewatywę, taką chamską z worka - przed porodem, nic fajnego, ale jak sobie myśle, że nie daj losie zachciało by mi się w trakcie porodu, to co? [emoji85]Ale po wszystkim śmiałam się z mężem jak to człowiek umie szybko sobie kibelek znaleźć jak przyciśnie [emoji16]
Sama kwestia pogodzenia się z tym, że coś takiego miałam mieć jakoś mnie nie nastrajała, ale po niej czułam ulgę. Chyba w czasie porodu człowiek się wyzbywa wstydu, już nie pisząc o 3 fazie :)
Później te obchody ginekologiczne w szpitalu... wchodzi do pokoju z 10 osób i nie ma że boli, nogi rozkładasz przez całą ekipą [emoji85]Jak sobie przypomnę...
Ale co nas się zabije... [emoji23]


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Do góry