reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Zając ja kupiłam glicerowe za radą pani z apteki ale nie wiem czy ich użyje. Jak zdarze w domu sobie zaaplikowac to będzie git a jak nie to będzie lewatywka[emoji16]

 
Szacun Bellax! Ja po cięciu kilka pierwszych dni myslalam, że umrę z bólu, a o zrobieniu kupy nie było mowy co najmniej przez tydzień tak się bałam [emoji33]

U mnie wtedy najpierw położne pomogły usiąść, strasznie kręciło mi się w głowie więc nie wstałam od razu tylko siedziałam z godzinę czy pół - zjadlam śniadanie i potem znowu położne przyszły i dopiero wtedy wstałam przy ich pomocy - potem już nie miałam zawrotów głowy - tylko strasznie bolało i zgięta w pół "chodziłam". Wtedy jeszcze szpital był przed remontem i był jeden kibel na drugim koncu oddziału - oj to było wyzwanie tam chodzić




74703e3kkwoaumma.png
No ja też siadalam i dopóki nóg z łóżka nie spuszczałam było ok. Jak tylko nogi w dół. uszy zatkane, plamy przed oczami, duszno, blada się robiłam i ciśnienie skakało. Kazały się położyć i spróbować jak wszystko wróci do normy. No to 20 min ja znowu. I powtórka tym razem sobie myślę zjem sucharkow pare i napije się wody... nic nie dało normalnie leciałam do przodu i mnie łapali. Za 3 razem tak się wkurwi.lam że mimo protestów M. plamy przed oczami itp.ale zeszłam z łóżka. On mnie pare minut trzymał żebym nie upadła i przeszło . A tak do końca to mi przeszło jak poszłam na kibelek [emoji108]
 
Cześć dziewczyny, mnie w nocy obudził skurcz w łydce i nie mogłam zasnąć, ale córki spały do 9 to sobie odespałam :) Moja dzisiaj jest chyba wyprostowana, naciska mi na dół i czuje nóżki pod żebrami. Dba o to, żeby się mama nie garbiła ;)
Asia już lepiej te czopki wsadzić, niż później na porodówce byłoby Ci głupio, bo popuściłaś. Trzymam kciuki i powodzenia :)
 
Przy 1 porodzie na szczęście przed zrobiłam dwojeczke [emoji23] nie wiem jak się robi lewatywę ale na samo to słowo zaciska mi się tylek [emoji1]

uwo943r8bpxeguj2.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
 
Przy 1 porodzie na szczęście przed zrobiłam dwojeczke [emoji23] nie wiem jak się robi lewatywę ale na samo to słowo zaciska mi się tylek [emoji1]

uwo943r8bpxeguj2.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
Ja ci powiem ze w chwili obecnej lewatywa czy golenie to dla mnie pikuś. Na wszystko się zgodzę aby tylko mała juz wyszla.

Jadę siw dzisiaj odstresowac do znajomych. Zapodam sobie kiełbaski z grila i będę się relaksować.

 
Dostałam jakieś czopki.. Cztery musiałam wsadzić... Buuu... Zaczyna mnie coś bardziej brzuch boleć. Ale sobie spaceruje wokół łóżka :)

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
Asia jak będziesz miała skurcz to kucaj sobie przy łóżku albo opieraj się lokciami o łóżko na stojąco z wypietą pupą. Mozesz tez w tej pozycji robić takie jakby przysiady. Powodzenia [emoji8]

iv09df9h2a5g3pph.png
 
Oj :( daj znac co z mala :*

Mowie do meza, ze doceniam przespana noc a on na to, ze dopiero zaczniemy doceniac ;)

Edit : Dzis moge gory przenosic :) !
Ma corka cos malo aktywna od dwoch dni. Lekarz powiedzial wczoraj, ze ma juz bardzo bardzo ciasno... moze szybcien wyjdzie ;) tutaj tyle przestrzeni ;) a Wasze maluchy ? Kreca sie duzo ?

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Moja tez miala spokojniejsze 2 dni, w sumie wtedy co mi sie brzuch spinal. Ale wczoraj po poludniu jak mi przeszlo to zaczela dyskoteke w brzuchu, rece i nogi byly wszedzie - jednoczesnie:D az maz jak dal reke i poczul mega kopniaka to stwierdzil ze nawet jego to w reke zabolalo ;) co my mamy powiedziec, jak nas kopia od srodka ? Hehe :D
Kurcze mialam nadzieje, ze cos sie u mnie zaczyna ale wszystko wczoraj przeszlo... i mam wrazenie ze 5s dziala u mnie w druga strone haha no ale nic, bedziemy probowac dalej ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry :)
U mnie dzisiaj słaba nocka,bo mój M miał wychodne,a zawsze jak go nie ma to budzę się co chwilę,w końcu jak wrócił to już się robiło jasno i nie mogłam spać.o_O A o 13 znajomi nam podrzucają dzieciaki także czeka mnie intensywny dzień ;)

Asia to normalne,że masz takie myśli,w końcu to strach przed nowym i nieznanym :) dasz sobie radę ze wszystkim,my kobietki jesteśmy silne :D
 
Do góry