reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dopóki worek owodniowy jest cały to dzidzia jest bezpieczna, infekcja jest groźna jakby maluszek się rodził wlasnie lub odeszłyby wody bo wtedy jest szansa na zakażenie




74703e3kkwoaumma.png

Acha a oni jakoś to sprawdzają przy porodzie?? Kurde mam nadzieję że mi ten krem pomoże niby nic takiego trochę mnie coś tam szczypalo. Eh jakbym nie powiedziała lekarzowi to nawet by nie wiedział :(
 
reklama
Nie chce narzekac...ale mnie tez dzis boli, spina, ciagnie, kluje...co tylko moze....a musze dotrwac do jutra do przedstawienia w przedszkolu...potem niech sie dzieje.....
JUz po kapieli jestem....i odpoczywam....

Ps. Ja tez sie poce jak mysz.....

c55f3e3kq403a9og.png
 
Cały dzień ooo matko współczuje...Mam nadzieje ze to przepowiadajace bo z tego co pisza dziewczyny te prawdziwe są mega bolesne ale nigdy nie wiadomo..do tej pory ich nie miałam.
Ja wczoraj miałam bóle takie jak okresowe i promieniujace na krzyz łącznie z twardnieniem brzucha tak mniej więcej przez 3-4 godziny w różnych odstępach. Lapalo mnie i puszczalo. Bałam się się jeśli to skurcze to ja je bagatelizuje bo mam raczej wysoki próg bólu. No ale usnelam jeszcze mnie koło 5 rano taki obudzil ale potem ustalo. Miałam dzis ktg w południe byłam pewna ze mi jakie skurcze wyjdą albo coś a tam nic! Chociaż że 2 razy podczas tego leżenia mi lekko brzuch stwardnial więc to chyba nie skurcze a jeśli to jakieś przepowiadacze. Ja mam rozwarcie na palec i starzejace łożysko. Mam plan wytrzymać do terminu cc w przyszłą środę [emoji6]
A co do podkładu to miałam kilka dni i prawie sobie dupsko nimi odparzylam! Nie wiedzialam vo mi jest taka sie budzilam mokra. Teraz włożyłam 2 ręczniki zlozone na pol pod tylek i jest ok. Może materaca nie zaleje [emoji6]

p19ucsqv6rf79f3c.png
 
Mnie też spina i boli, ale mnie bardziej boli miednica i to spojenie, jak maluch się rusza to mam łzy w oczach z bólu... jutro wizyta i serio zaczynam panikować, że albo powie, że musi być cięcie albo kompletnie oleje temat spojenia i nawet nie zmierzy (więc będę się bała, że mnie rozerwie przy porodzie) - na prawdę ostatnie kilka dni nic tylko w stresie chodzę, wiem, że strach to nic dobrego, ale podświadomie cały czas czuję niepokój. Do tego brzuch coraz częściej się spina, no ale to juz 37 tydzień leci...

Zrobiłam dzisiaj plan porodu i oddzielne oświadczenie na co nie wyrażamy z mężem zgody - także coraz bardziej jestem przygotowana heh muszę jeszcze kupić tantum rosa do krocza, linomag małemu i Maltan do piersi - a tak chyba wszystko inne mam hmm

(A no i materac do łóżeczka muszę zamówić heh)




74703e3kkwoaumma.png
 
Caixa weź prysznic albo kąpiel i zobaczysz.... Nie mów że i Ty dziś urodzisz?

A mnie od popołudnia tak dół brzucha boli że nie dam rady prawie kroku zrobić. Nie skurcze bo jak leżę albo siedzę to jest ok. Jak wstaje i chodzę to strasznie napiera.... Może mała się obniża, ale mam nadzieję że jutro będzie lepiej bo dzień matki w przedszkolu, i muszę być [emoji3]

7v8rikgno1ck7egs.png
Wzielam prysznic+ 2tab.magnezu i jest juz lepiej ale kregoslup nadal trzyma...cos mi sie zdaje ze jednak nie dotrzymam do 05,06 :)
 
Aha i powiedzcie mi jak Wy to robicie, ze ogarniacie dom, duzo z Was dzieci i jestescie takie aktywne na forum?? Ja czytam, bo uwielbiam Czerwcoweczki 2017 :) ale zeby miec czas tyle pisac! Podziwiam i zazdroszcze ogarniecia! Chyba juz za stara jestem na takie bycie tu i tam:)

Ja też się nie wyrabiam :D Nie jesteś sama :):)
 
reklama
Do góry