reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Macie jakiś fajny plan porodu do wypełnienia?

m3sxyx8dzur8ghzn.png
Najlepiej wypełnić ze swojego szpitala.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
reklama
Ja napisałam sama, korzystałam ze wzoru na stronie rodzić po ludzku. Położna mi poradziła, żeby nie pisać oczywistych standardów jak np pokój z łazienką czy z prawo do krzyczenia podczas porodu [emoji6]

0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
Caixa...ja mam skurcze codzienne przez kilka godzin. Póki co nie rosną na sile, więc sie nie martwię. Macica moze zaczęła u Ciebie ćwiczenia. Ze wcześniej nie miałaś nic to pewnie Cię wystraszyło.
 
A ja nadal się będę upierać że te właściwe są mega bolące dopiero pod koniec porodu. Jak szłam na blok to ok- tych bóli już nie da się pomylić ale te wcześniejsze identyczne jak straszaki tyle że utrzymywały się od 4 nad ranem i były (od ok. 10:30) coraz mocniejsze

No i problem wieloródek jest taki, że często zaczyna sie od tych juz bolesnych i nie ma czasu na zastawianie, bo akcja przyspiesza o wiele szybciej.
 
reklama
Dziewczyny ktore biorą Acart i Clexane do kiedy ginekolog kazał Wam.brać ?

Mi juz po tych zastrzykach to.robia sie takie bolesne gule, zgrubienia [emoji22] . Niby lekarz mówił że można robić zastrzyki w uda ,ale jakos mnie to boli jeszcze gorzej niż w brzuch...a w brzuch coraz gorzej sie wbij bo juz brzuch duzy. :/

5djylbetecfse5n6.png
 
Do góry