reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ale sie dzieje... a u mnie na razie cisza, jedyne co to czasem dostane mega kopa po pachwinie ;).

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
aha mam jeszcze jeden powód żeby zostać tu dłużej , potrzebuje grupy wsparcia do gubienia wagi po porodzie :)

Weszlam dzis na wage ,bo cos podejrzanie przytylam na buzi i troche na stopach haha A tam 1,5 kg w piec dni.... [emoji85][emoji85][emoji85]jak to mozliwe [emoji33]jezeli to jeszcze 18 dni to w tym tempie przegonie wszystkie czerwcoweczki.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to pospane. Od 30 min oczy jak 5 zloty...

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
No i problem wieloródek jest taki, że często zaczyna sie od tych juz bolesnych i nie ma czasu na zastawianie, bo akcja przyspiesza o wiele szybciej.

Mówisz? Ja od wczoraj mam typowe spinanie brzuszka z bólem jak na okres - zwykle skurcz lub dwa na godzinę, brak regularności (a po prysznicu przeszło na godzinę), nie są bolesne, ale są wyczuwalne. W 1.nie miałam przepowiadających, dlatego się zastanawiam czy rano nie pojechać na KTG i nie upewnić się czy to straszaki, czy to jakiś początek czegoś (No bo jednak od wczoraj od 19 są). Nie pamietam tych początkowych skurczy z 1.ciąży dlatego trochę postawiło mnie to na nogi...
Dosłownie, bo jak widać nadrabiam forum :)



p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
reklama
Do góry