reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja również po wizycie, maleństwo ma już 2800g wszystko wyzamykane i w porządku, gbs ujemny, wdało sie małe zakażenie ale dostałam tabletki i wszystko powinno być w porządku. A sama warze 73,4kg oj chce już przejść do czasu gdy zacznę chudnąc :tak: Następna wizyta za 2 tygodnie.
 
reklama
mój by się nie odważył. Jak go znam to by kupił 8 różnych [emoji23][emoji23] bo bałyby się zadzwonić zapytać jakiego chce. Straszna się dla niego zrobiłam podobno ( Ostatnio mama do mnie powiedziała że ona na jego miejscu już dawno by mnie zostawiła [emoji33])

w57vyx8dubspq12k.png

Ale miałabyś wybór i zapas :biggrin2:
 
Ech też mam skurcze znowu od 15.00 mała rozpycha się boleśnie i nic z tego nie wynika jestem już tak zmęczona że się poryczałam bo chciałam jechać po zakupy ale stwierdziłam że to bez sensu [emoji25] znowu jakieś załamanie mam

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hmm to mój chyba nie ma zamiaru tego mierzyć... :/ tak dopytuję bo ja już jestem po jednym cięciu i wiadomo, że vbac niesie za sobą małe, ale jednak ryzyko, a nie chciałabym by przez to spojenie dodatkowo ono wzrosło... jednak cięcia też nie chcę jeśli nie jest ono konieczne. No nic, pogadam o tym z lekarzem w piątek




74703e3kkwoaumma.png

Postaraj sie wymusić na lekarzu dokładne badanie. Mojej koleżance stwierdzono rozejście w trakcie porodu i miała na szybko robione cc.

nie bo ja tylko byłam sprawdzić gdzie jest główka ,żeby mieć podkładkę na jutro .Jutro mam wizytę w szpitalu ale bez usg i baba znowu będzie mi ręcznie sprawdzała jak mi powie że główka na dole to wtedy im powiem że miałam usg wczoraj i główka jest na górze .Mam nadzieję wymusić na nich zrobienie usg ze wszystkimi pomiarami albo niech mi dadzą termin na cc bo nie ma szans na to że dziecko się jeszcze odwróci .

A ostatnio położna twierdziła że jest główką ba dół?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejo. My też po wizycie! Nikoś ma zielone światło do wyjścia, waży 3400g i mam dużo sprzątać i spacerować żeby wyszedł. Szyjka miękka, ale nadal ma 4cm :-o
Na ktg skurcze minimalne, że w ogóle ich nie czułam!

Młody ma ponoć ogrom włosów i długie nogi :-) włosy moje, nogi taty ;-)
Jestem ciekawa tej mieszanki.
Teraz to zaczynam się bać porodu, i nie chce!

Do szczęścia, upolowalam jeszcze nasze polskie truskawki [emoji177]
Słodkie jak miód
1495557549-aaaaaa.jpeg


Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ostatnio położna twierdziła że jest główką ba dół?
no tak , widać jak takie ręczne sprawdzanie jest dokładne. Jutro zanim powiem ze miałam usg robione , dam jej ostatni raz pomacać brzuch jak mi powie ze jest główka w dól to wyjmę z torebki zdjęcia z usg i jej pokarze .Daje jej ostatnią szanse jutro na wykazanie się i albo jest fachowcem albo wiedźmą.
 
Hejo. My też po wizycie! Nikoś ma zielone światło do wyjścia, waży 3400g i mam dużo sprzątać i spacerować żeby wyszedł. Szyjka miękka, ale nadal ma 4cm :-o
Na ktg skurcze minimalne, że w ogóle ich nie czułam!

Młody ma ponoć ogrom włosów i długie nogi :-) włosy moje, nogi taty ;-)
Jestem ciekawa tej mieszanki.
Teraz to zaczynam się bać porodu, i nie chce!

Do szczęścia, upolowalam jeszcze nasze polskie truskawki [emoji177]
Słodkie jak miód
1495557549-aaaaaa.jpeg


Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
A mnie wszyscy gonią ze tych pierwszy truskawek które sa teraz na rynku nie powinnam jeść, bo mogą uczulić.
 
reklama
Do góry