reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Ech też mam skurcze znowu od 15.00 mała rozpycha się boleśnie i nic z tego nie wynika jestem już tak zmęczona że się poryczałam bo chciałam jechać po zakupy ale stwierdziłam że to bez sensu [emoji25] znowu jakieś załamanie mam

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mysle, ze to nie zalamanie tylko juz frustracja... ja mam tak od wczoraj odkac napierdziela mnie spojenie i wszystkie kosci miednicy...

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
no tak , widać jak takie ręczne sprawdzanie jest dokładne. Jutro zanim powiem ze miałam usg robione , dam jej ostatni raz pomacać brzuch jak mi powie ze jest główka w dól to wyjmę z torebki zdjęcia z usg i jej pokarze .Daje jej ostatnią szanse jutro na wykazanie się i albo jest fachowcem albo wiedźmą.

Wiesz co, pewnie lekarz się nie zna, pomylił głowę z pupą [emoji23][emoji23] Albo położna ma ręce ktore leczą- dotyka i dziecko magicznie sie obraca.....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny nawet mi nie mówcie o kryzysach..... ledwo żyje, nie jestem przygotowana ani psychicznie ani organizacyjnie na tego dzieciaczka :( miałam plan wysłać starszaka do teściowej na tydzien (zawsze to tylko jedno dziecko do ogarnięcia) ale akurat sie rozchorowała i doopa :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Postaraj sie wymusić na lekarzu dokładne badanie. Mojej koleżance stwierdzono rozejście w trakcie porodu i miała na szybko robione cc.



A ostatnio położna twierdziła że jest główką ba dół?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Powiem lekarzowi w pt by to zmierzył albo dał skierowanie do ortopedy. Zresztą może planuje zmierzyć, na pewno jak zobaczy jak chodzę to będzie widział, że to nie wymysły moje




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Truskawki, morele takie cuda macie a u mnie tylko dwa jabłka zostały ;(

Zając- no i u Ciebie ruszyło :)
 
Do góry