reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
...a ja swojemu napisałam żeby kupił mi po drodze do domu "górę lodów".
I jak myślicie co kupił ????

Nic, zero loda !
....bo nie wiedział jakie ! <bezradna>
:frown:
mój by się nie odważył. Jak go znam to by kupił 8 różnych [emoji23][emoji23] bo bałyby się zadzwonić zapytać jakiego chce. Straszna się dla niego zrobiłam podobno ( Ostatnio mama do mnie powiedziała że ona na jego miejscu już dawno by mnie zostawiła [emoji33])

w57vyx8dubspq12k.png
 
Dziewczyny ja już po ktg. Mam regularne skurcze co 8-10 min. Ale ja ich nie czułam jak lezalam. Za to teraz po badaniu zaczynam czuć. Szyjka jeszcze nie poległa podobno ma ok 1,5cm. Rozwarcie na palec. Cokolwiek to znaczy. Ale kazali mi jechać do domu mój lekarz mnie badał. W razie co mam pakować się i do szpitala. A jak nic się nie będzie działo to kolejne ktg w czw.
 
Mnie bolą sutki strasznie wczoraj pod prysznicem przez przypadek przejechałam po nich gąbka i myslam że się wściekne [emoji33]

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
Dziewczyny ja już po ktg. Mam regularne skurcze co 8-10 min. Ale ja ich nie czułam jak lezalam. Za to teraz po badaniu zaczynam czuć. Szyjka jeszcze nie poległa podobno ma ok 1,5cm. Rozwarcie na palec. Cokolwiek to znaczy. Ale kazali mi jechać do domu mój lekarz mnie badał. W razie co mam pakować się i do szpitala. A jak nic się nie będzie działo to kolejne ktg w czw.
Ooo moze cos sie zacznie dziac :)
 
reklama
Do góry