reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziś wizytuję. Przede mną ogromna kolejka. Będę tu siedzieć przynajmniej 1,5 h.... To wszystko przez to, że w nocy nie mogłam spać. Zasnelam nad ranem i zaraz musiałam wstawać. Po takiej nocy nie mogłam wygrzebać się z domu.

U mnie dziś piękna pogoda. Grzeje od rana. Jutro ma być 30 stopni. Pięknie spuchnę ;)
Chyba znalazłam dziś dwa rozstępy na brzuchu. Już od dłuższe czasu się nie smarowalam, więc mam za swoje. Jadę dziś do rossmanna po zapas jakiegoś specyfiku do smarowania ;)
 
reklama
Kurcze to coś twardszego hehe mam nadzieję że to nie główka. Ocipieje z tej nie pewności. Ale chyba jakby lekarz w 36tc widział że dzidzia źle leży to by coś powiedział nie? Bo on usg dawno nie robił ale tętno zawsze sprawdza przy pomocy usg to chyba by widział...

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom

Oczywiście,że powinien powiedzieć. Ale jeśli nie mówił,że dzidzia jest w położeniu
główkowym to nie wiem.
A rodziłaś wcześniej? U mnie czasem jakieś twarde cześci ciała wystawia ,że nie wiem co to może być . Wczoraj np czuliśmy z mężem jakby zgiętą nóżkę w kolanie :D
A pupa czasem też wydaje się twarda ,zależy jak mocno ją wypnie i jaką stroną ;)
pomasuj tę część i zobacz czy rusza się tylko ona czy jeszcze coś
 
Dziś wizytuję. Przede mną ogromna kolejka. Będę tu siedzieć przynajmniej 1,5 h.... To wszystko przez to, że w nocy nie mogłam spać. Zasnelam nad ranem i zaraz musiałam wstawać. Po takiej nocy nie mogłam wygrzebać się z domu.

U mnie dziś piękna pogoda. Grzeje od rana. Jutro ma być 30 stopni. Pięknie spuchnę ;)
Chyba znalazłam dziś dwa rozstępy na brzuchu. Już od dłuższe czasu się nie smarowalam, więc mam za swoje. Jadę dziś do rossmanna po zapas jakiegoś specyfiku do smarowania ;)

U mnie też pięknie i będę puchła tak jak zwykle w upały i bez ciąży ;) dla mnie to nic nowego,ale tylko na słońcu bo w cieniu i domu jest ok
 
Oczywiście,że powinien powiedzieć. Ale jeśli nie mówił,że dzidzia jest w położeniu
główkowym to nie wiem.
A rodziłaś wcześniej? U mnie czasem jakieś twarde cześci ciała wystawia ,że nie wiem co to może być . Wczoraj np czuliśmy z mężem jakby zgiętą nóżkę w kolanie :D
A pupa czasem też wydaje się twarda ,zależy jak mocno ją wypnie i jaką stroną ;)
pomasuj tę część i zobacz czy rusza się tylko ona czy jeszcze coś
Ja caly czas mam wrazenie ze wypina pupe i plecy. A i znajde czasem mala pietke pod zebrem ;) czasem klepiemy ta mala slodka twarda czesc- mala jest juz glowka w dol wiec nie mam obaw, ze to glowka ;) chyba ze sie przekrecila [emoji33] ale to raczej nie ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Oczywiście,że powinien powiedzieć. Ale jeśli nie mówił,że dzidzia jest w położeniu
główkowym to nie wiem.
A rodziłaś wcześniej? U mnie czasem jakieś twarde cześci ciała wystawia ,że nie wiem co to może być . Wczoraj np czuliśmy z mężem jakby zgiętą nóżkę w kolanie :D
A pupa czasem też wydaje się twarda ,zależy jak mocno ją wypnie i jaką stroną ;)
pomasuj tę część i zobacz czy rusza się tylko ona czy jeszcze coś
To będzie mój trzeci poród a dla mojego lekarza u wieloródki ułożenie nie ma znaczenia dlatego się zastanawiam czy powiedziałby czy nie. Ech pozostaje mi czekać do usg mała tak szaleje to tu to tam wypycha dziwne żeczy a to w pachwinach pogrzebie, w szyję ukłuje w życiu się nie domyślę jak jest ułożona [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja ide na wojne z poczta polska. Czekam od wtorku tamtego na przesylke. Dzis stwierdzam poprosze o link do monitorowania. Okazuje sie ze wczoraj o 17 30 byla podjeta proba doreczenia ale lokatora nie bylo. Jak sie wkurwi#$m. Siedze, czekam a ten ch€j zlamany za przeproszeniem nawet nie raczyl zadzwonic domofonem ! Ide na poczte z awizo, prosze o nazwisko pana i pisze reklamacje. Nie po to place za kuriera pocztexu zeby w 8 msc ciazy zapierd@*$c na poczte...!

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
A ja ide na wojne z poczta polska. Czekam od wtorku tamtego na przesylke. Dzis stwierdzam poprosze o link do monitorowania. Okazuje sie ze wczoraj o 17 30 byla podjeta proba doreczenia ale lokatora nie bylo. Jak sie wkurwi#$m. Siedze, czekam a ten ch€j zlamany za przeproszeniem nawet nie raczyl zadzwonic domofonem ! Ide na poczte z awizo, prosze o nazwisko pana i pisze reklamacje. Nie po to place za kuriera pocztexu zeby w 8 msc ciazy zapierd@*$c na poczte...!

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Brawo!!! Trzeba walczyć o swoje. Jesteś w ciąży to może nie odważą się Ci pyskować!
 
A ja ide na wojne z poczta polska. Czekam od wtorku tamtego na przesylke. Dzis stwierdzam poprosze o link do monitorowania. Okazuje sie ze wczoraj o 17 30 byla podjeta proba doreczenia ale lokatora nie bylo. Jak sie wkurwi#$m. Siedze, czekam a ten ch€j zlamany za przeproszeniem nawet nie raczyl zadzwonic domofonem ! Ide na poczte z awizo, prosze o nazwisko pana i pisze reklamacje. Nie po to place za kuriera pocztexu zeby w 8 msc ciazy zapierd@*$c na poczte...!

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Pocztę Polską już dawno powinni zutylizowac. Jedno wielkie bagno.

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja ide na wojne z poczta polska. Czekam od wtorku tamtego na przesylke. Dzis stwierdzam poprosze o link do monitorowania. Okazuje sie ze wczoraj o 17 30 byla podjeta proba doreczenia ale lokatora nie bylo. Jak sie wkurwi#$m. Siedze, czekam a ten ch€j zlamany za przeproszeniem nawet nie raczyl zadzwonic domofonem ! Ide na poczte z awizo, prosze o nazwisko pana i pisze reklamacje. Nie po to place za kuriera pocztexu zeby w 8 msc ciazy zapierd@*$c na poczte...!

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Ja mialam to samo z poczta i dwona kurierami. Naskladalam skarg. Mi na linku do monitorowania nagle wskoczylo doreczona! I dostalam maila od inpostu z gratulacjami ze przesylka doreczona i zebym ich ocenila!!! Oni ( kurierzy) daja sobir status doreczona zeby odklikac w systemie. Zadzwonilam na drugi dzien do inpostu z pytaniem gdzie ta cholerna paczka i do kogo ja doreczyli... kurier byl 2h pozniej u mnie i byl mega bezczelny. Twierdzil ze byl a mnie nie bylo i ze jak on oddaje na magazyn to klika sie sam status doreczony. Haha tego mi bylo trzeba... zadzwonilam wiec znowu i sie wypowiedzialam na jego temat...
 
Do góry