reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Aaa rozumiem.
Nie zmienia to jednak faktu że teraz małemu to nie zaszkodzi. Ale musisz zapewne rozpocząć leczenie. W sumie też nie wiadomo od kiedy masz ten wynik. Musisz zapytać lekarza, bo leki na pewno przepisze. Ale 2,99 nie jest tak źle. Tylko ogarnij temat, będzie si! :-*


Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję [emoji11]

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
reklama
Dobra ja mam troche wstydliwy problem ale gdzie jak nie tu...wczoraj po wyproznieniu sie zauwazylam ze na wodzie przed splukaniem unoszą sie jakby oka z tluszczy doslownie jak tluszcz ale piza tym cała reszta była normalna i bez problemu sie spłukała, lekarz powiedział zeby sie nie martwic i nie wkrecac sobie chorób i ze musialam zjesc za duzo tłustego ale ja na tej diecie tlustego duzo nie jem dzisiaj bylo jux lepiej ale jakby jakies resztki jeszcze zostaly. Miala któraś z was cos takiego moze?

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
3600g [emoji33][emoji33][emoji33]
Słuszna waga, ale nie wiem czy szyjka długo pociągnie z takim słodkim ciężarem [emoji6]

Cieszę się, że wszystko dobrze. Byle do czerwca.

PS. A dużo masz ciuszków na 56[emoji12]?
Monya coś mi się nie chce wierzyć w jego pomiary i raczej bym obstawiała wage ok 3000g a nie 3600g.Raczej coś jest zawyżone no ale nie dyskutowałam:) Gdzieś czytałam ze tolerancja błedu na usg wynosi nawet +/- 500g.Ubranek na 56 mam b.mało zaledwie parę body.Wiekszosc kupowałam na 62. W kazdym razie te obrzęki i drętwienie rąk to normalne podobnie jak niskopłytkowość.Teraz pozostaje wytrwać bo jednak mówił im dziecko dluzej sobie posiedzi tym lepiej. Ale coś mi się wydaje ze chyba nie dam rady;)
 
hej hej,

Caixa a Ty już donoszona?
Ja cały czas nastawiam sie, że przenoszę jednak tak jak za pierwszym razem, tym bardziej że u mnie ma dopiero 2700g. Szyjke mam długą i zamkniętą tak jak za pierwszym razem ale te wody i łożysko mnie zastanawiają. A dzisiaj mnie mała straszy bo coś mnie brzuch boli mocniej. Chociaż wiem, że to nie musi nic znaczyć o tej porze. Naszarpalam i nastresowalam się dzisiaj trochę z synkiem, dwulatek ma jednak swoje fochy, nie ma co. Ale już go nie nosze, czasami wsadze na przewijak. Chyba zacznę jednak te torbę pakować, nie zaszkodzi jak postoi;))

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ej w kolejnych ciazach trzeba sie spieszyc [emoji1]. Ja nie zamierzam zwlekac ( przy poprzednim porodzie jak mi wody zaczely odchodzic, to wszytsko na spokojnie robilam, umylam sie, zjadlam itp), a teraz chyba wolalabym szybko do szpitala, bo za duzo sie nasluchalam o ekspresowym, drugim porodzie [emoji39]. Poza tym u mnie bylo ryzyko wypadniecia pepowiny, wiec z tego wzgledu teraz wolalabym nie zwlekac

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bym naprawdę chciała w to wierzyć! W 1. przyjechałam do szpitala o 6 rano regularną akcją skurczową, a przed 20 urodziłam, więc jakoś optymizm porodowy dawno mnie opuścił (w zasadzie już na starcie) :D Tym razem próbuję sobie pomóc jak umiem... pół dnia szukałam tych przeklętych liści malin na rozwarcie i ani to w jakiś bio-sklepach, ani w aptekach, podobno do jakiegoś zielarskiego mam się wybrać...
Czytam, że Ty masz powód, to się nie dziwię :) A jak to stwierdził lekarz?

aaa nie pamiętam kiedy ostatni raz Was czytałam przez komputer (da się Was wtedy jakoś ogarnąć!), tak życie prowadzę na telefonie. Napaliłam się na jakieś ciuszki - ale już na swój, przed ciążowy rozmiar, więc mówię pooglądam większe :p Tęsknię już za swoimi gabarytami, no z tą różnicą, że zostaną ze mną większe cycuchy :D:D:D
 
hej hej,

Caixa a Ty już donoszona?
Ja cały czas nastawiam sie, że przenoszę jednak tak jak za pierwszym razem, tym bardziej że u mnie ma dopiero 2700g. Szyjke mam długą i zamkniętą tak jak za pierwszym razem ale te wody i łożysko mnie zastanawiają. A dzisiaj mnie mała straszy bo coś mnie brzuch boli mocniej. Chociaż wiem, że to nie musi nic znaczyć o tej porze. Naszarpalam i nastresowalam się dzisiaj trochę z synkiem, dwulatek ma jednak swoje fochy, nie ma co. Ale już go nie nosze, czasami wsadze na przewijak. Chyba zacznę jednak te torbę pakować, nie zaszkodzi jak postoi;))

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jeszcze nie.Pytałam dzisiaj kiedy jest donoszona i powiedział że od skończonego 37.Jestem w 36+1 a dla lekarzy to jednak 36 a nie 37.
 
reklama
Ja bym naprawdę chciała w to wierzyć! W 1. przyjechałam do szpitala o 6 rano regularną akcją skurczową, a przed 20 urodziłam, więc jakoś optymizm porodowy dawno mnie opuścił (w zasadzie już na starcie) :D Tym razem próbuję sobie pomóc jak umiem... pół dnia szukałam tych przeklętych liści malin na rozwarcie i ani to w jakiś bio-sklepach, ani w aptekach, podobno do jakiegoś zielarskiego mam się wybrać...
Czytam, że Ty masz powód, to się nie dziwię :) A jak to stwierdził lekarz?

aaa nie pamiętam kiedy ostatni raz Was czytałam przez komputer (da się Was wtedy jakoś ogarnąć!), tak życie prowadzę na telefonie. Napaliłam się na jakieś ciuszki - ale już na swój, przed ciążowy rozmiar, więc mówię pooglądam większe [emoji14] Tęsknię już za swoimi gabarytami, no z tą różnicą, że zostaną ze mną większe cycuchy :D:D:D
Lekarka to stwierdzila jak pojechalam do szpitala z cieknacymi wodami, okazalo sie, ze glowka byla jeszcze wysoko, zupelnie nieprzyparta. Mialam zakaz wstawania przez kilka godzin nawet do toalety az sie nie przyparla. Gdyby i tym razem zaczelo sie u mnie od odejscia wod, to mialabym obawy czy czasem sytuacja sie nie powtarza. U mnie wody zaczely odchodzic o 17, a urodzilam o 5. Teraz tez ciezko pracuje na to zeby tym razem wszystko szybko sie porozwieralo [emoji6] tzn nie stosuje jakichs specjalnych metod, ale licze na to, ze moj obecny tryb zycia pewne rzeczy przyspieszy [emoji39]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry