reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Tak wiemy:) ja uwielbiam Kasię - szkoda , że nie jest tutaj z nami. Ciekawe co z innymi dziewczynkami np. Milką ..

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
reklama
Ja dziś miałem dzień na pełnych obrotach. Rano sprzątanie później zakupu, obiad dla znajomych, rowerki wodne, spacer po lesie i grill! Jestem wykończona i szczęśliwa bo dawno nie spędzam dnia tak beztrosko nie myśląc tylko o tym że muszę uważać bo skurcze się mogą pojawić bo brzuch twardy się robi bo tego nie mogę i tamtego... I stwierdziłam że koniec oszczędzania się co ma być to będzie są to moje ostatnie dni "wolności" i będę korzystała jak się da. Bolą mnie stopy i są spuchniete jak balony i jestem zmęczona i śpiąca jak nigdy ale chociaż szczęśliwa! :D i dziwo brzuch miękki!Trochę twardnial w dzień ale teraz jest ok. W ogóle zaczęły się pojawiać Konwalie! W prawdzie były pozamykane ale sobie trochę przywiozlam i mi się rozwijają w wazonie i pięknie pachnie w całym pokoju :) Nawet dzis nie czuje się jak zmęczony życiem hipopotam! Jutro do fryzjera rano i na działkę rodziców trochę przy kwiatach popracuje. Od teraz będę każdy moment z swoich ostatnich beztroskich chwil wykorzystywała :D
 
Ostatnia edycja:
No ja też pospałam.....moje dziecko ma gorączkę i biegunkę..... Jak nie urok to sraka i to dosłownie [emoji21]

thgfikgneziy9g6d.png
 
Ta bezsennosc w szpitalu wykonczy mnie.

Po polnocy lekarz wezwal mnie na badanie, ogolnie po badaniu skwitowal "niech ordynator szuka szwu rano" [emoji50]

Tylko odkad mnie zbadal co troche mega boli brzuch na dole, napina, trzyma i puszcza.





 
Ta bezsennosc w szpitalu wykonczy mnie.

Po polnocy lekarz wezwal mnie na badanie, ogolnie po badaniu skwitowal "niech ordynator szuka szwu rano" [emoji50]

Tylko odkad mnie zbadal co troche mega boli brzuch na dole, napina, trzyma i puszcza.




Trzymamy kciuki Suelen!Ja tez nie moge dzis spać mimo ze w domu..
 
Ta bezsennosc w szpitalu wykonczy mnie.

Po polnocy lekarz wezwal mnie na badanie, ogolnie po badaniu skwitowal "niech ordynator szuka szwu rano" [emoji50]

Tylko odkad mnie zbadal co troche mega boli brzuch na dole, napina, trzyma i puszcza.





Po co on cię wogóle badał w środku nocy? Bezsens jak dla mnie.

Ciekawe jak szybko ruszy akcja u ciebie... Trzymam kciuki za was.


w5wqgu1rj2j1vu0p.png

 
Suelen trzymam kciuki zeby wszystko poszlo sprawnie i szybko [emoji4] jak to dobrze ze sie udalo dojsc do bezpiecznego terminu [emoji16]

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
reklama
dziewczyny mam mega bolące skurcze, wziąć jedną nospe czy dwie? Bo nigdy nie brałam wcześniej i nie wiem teraz...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
I jak tam?

Suelen daj znać co ordynator na to powiedział. Co za bzdura w ogóle. A oni będą czekać na akcje czy od razu cc?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry