reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Chyba mi tarczyca jebła. Dziewczyny jaka norma tsh w 3 trymestrze ?

3jgxskjox8hy3b2y.png
Hmmm ie wiem. Ja mam 0.8.

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Ja po wizycie.To była już ostatnia.Następnym razem widzę sie z lekarzem w szpitalu. Córeczka rośnie jak na drożdzach i będzie podobno dość duza (ostatnio miała być średniakiem).Waży ok 3600g ale wiem ze sprzęt mojego dr zawyża o ok 250-300g więc traktuje to z rezerwą.Szyjka zamknięta wiec wygląda na to że dotrzymam do terminu ale z tym nie ma pewności.Tak czy inaczej się cieszę z wizyty:)
 
Hejka co tam u was? Jakieś problemy? Dzieciaki zdrowo rosną? To która już na porodówkę się wybiera?
Ja jakoś nie bardzo mam czas doczytać choć dziewczyny mega grzeczne to i tak jest co robić, szczególnie że jestem sama. A przy takiej pogodzie grzech w domu siedzieć, a spacer z 2 to już zorganizowana wyprawa [emoji41]
I żeby nie było wcale nie narzekam, jest super...
To co u was w 2 słowach? Mam nadzieję że nie przegapiłam żadnego nowego człowieka na świecie. [emoji4]

w5wqgu1rj2j1vu0p.png

Nadal się wszystkie kulamy w dwu pakach ;-)
I czuć w powietrzu że porody wiszą na włosku, każdą z Nas coś boli, ciągnie, rozpiera. Dobrze ze to bliżej niż dalej...

Fajnie, że smigasz z maluszkami na spacery, aż zazdroszczę, tak pozytywnie oczywiście ;-) :-D
Pozdrawiamy :-D

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja doskonale wiem że należy słuchać położnej, współpracować i tak dalej ale w praktyce to wygląda trochę inaczej. O pierwszym moim porodzie opowiadać nie będę bo był bardzo ciężki i nie każdy tak wygląda ale za to przy drogim pod koniec jak już mąż powtarzał po położnej że mam oddychać to krzyczałam że nie mogę [emoji23] no ale do tego momentu bardzo dobrze mi szło pomijając ból i w ogóle dałam radę i teraz też damy [emoji6]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Chyba mi tarczyca jebła. Dziewczyny jaka norma tsh w 3 trymestrze ?

3jgxskjox8hy3b2y.png
Cześć Dziewczynki[emoji4] Byłam dziś u ginka i wszystko oky[emoji2] Przepływy prawidłowe,idealne,łożysko prawidłowe,niunia ma wagę prawidłową i wg lekarza będzie mieć powyżej 3 kilo[emoji23] a ja szykowałam się,że będzie malutka[emoji12] .
Szyjka już miękka i delikatnie skrócona,może będzie z nami szybciej[emoji5] To tyle.Poczytam Was później,bo jestem na warsztatach Mamo to Ja[emoji2] .

Emkaa ja miałam teraz Tsh na poziomie bodajże 1,1.

oar8ugpjafqeooh5.png
 
Do góry