reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

U mnie w szpitalu w mieście koszt pod stołem za znieczulenie to 2tys. Więc 800 to naprawdę mało.
A w tym co planuje rodzić jest za darmo - pani dr z którą rozmawiałam (pracowała tam przez 7lat) mówiła, że ani razu dziecko nie urodziło się przez vaccum ani kleszcze. Nie wiem tylko czy je dostanę, bo mam tam 50 km. I jak to będzie z moją akcją porodową.
I nie wiem jak to będzie z mężem. Czasem jak nie ma zastępstwa to z pracy od tak nie wyjdzie a zanim ktoś przyjedzie z domu go zastąpić(o ile przyjedzie) to może minąć dużo czasu. I zostanie mi mój wymarzony szpital [emoji23] obym tylko autobusem tam nie musiała jechać jak moja ciotka [emoji23][emoji16]

3jgxskjox8hy3b2y.png
Kochana od 1.07.2015 w kazdym szpitalu jest za darmo. A to co pod stolem... to juz kurde swinstwo

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Kochana od 1.07.2015 w kazdym szpitalu jest za darmo. A to co pod stolem... to juz kurde swinstwo

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
I chyba nawet było do 09.2016 .. Jakaś ustawa weszła , że anestezjolog musi być na porodówce. Więc znieczulenia znieśli. Wcześniej wpadał podał znieczulenie i wracał na chirurgię, albo inny oddział. Teraz można sobie wykupić anazstezjologa a to właśnie kosztuje.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Mnie igła od znieczulenia bardziej przeraża niż poród bez. Tak więc każdy ma co lubi [emoji12]
Mnie tak samo :D
moja kuzynka panicznie bała się cesarki ,żeby Jej nie kłuli w kręgosłup i jak pojechała rodzić to akcja się tak przeciągała ,że lekarz Jej powiedział iż jak nie urodzi do wieczora to jedzie na cesarkę. Tak się przestraszyła,że od razu zaczęła rodzić :D
 
Ja sie osobiscie nie boje igly ani nic. Ale zdarza sie przy znieczuleniu zzo kobieta ma slabsze parte itp . I lekarze potem robia mega naciecia. Biora kleszcze albo prożnociagi . To mnie przeraza dlatego drugi porod tez bez znieczulenia.
Serio? Wiesz, że ja o tym nie miałam pojecia? Słyszałam, że skurcze robią się słabsze i u mnie tak bylo, poród normalnie się zatrzymał ( wtedy byłam chwilowo wdzięczna) Ale też strasznie się wydłużyl i na koniec był prożnociąg i położna leżąca ba moim brzuchu i wpychajaca we mnie łokieć. Popekalam strasznie bo u mnie nie stosują nacięć-ma być naturalnie. I było naturalnie z prożnociągiem, pff.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chyba mi tarczyca jebła. Dziewczyny jaka norma tsh w 3 trymestrze ?

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka co tam u was? Jakieś problemy? Dzieciaki zdrowo rosną? To która już na porodówkę się wybiera?
Ja jakoś nie bardzo mam czas doczytać choć dziewczyny mega grzeczne to i tak jest co robić, szczególnie że jestem sama. A przy takiej pogodzie grzech w domu siedzieć, a spacer z 2 to już zorganizowana wyprawa [emoji41]
I żeby nie było wcale nie narzekam, jest super...
To co u was w 2 słowach? Mam nadzieję że nie przegapiłam żadnego nowego człowieka na świecie. [emoji4]

w5wqgu1rj2j1vu0p.png

 
Do góry