reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
U nas w szpitalu jest zzo ale ...chcialabym sprobowac chociaz jak najbardziej naturalnie urodzic [emoji12] oczywiście nie wiem jak bedzie wiec tez nie zarzekam sie ze w końcu wycięczona nie skorzystam z takiego znieczulenia o ile nie bedzie za pozno ale narazie wizualizuje sobie ze dam rade [emoji16]

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
Kochana gwarantuje ci ze w kazdym szpitalu dostaniesz zzo . Jak umiesz to załatwic. Chyba ze serio jest za pozno albo nie ma anestazjologa. Niestety te 600 zl do koperty pod stołem trzeba dac [emoji5]
U mnie choc tyle ze daja za darmo...jak tylko jest mozlowosc nie widza problemu..w czasie oczekiwania dostepny jest gaz, wanna, prysznic dla kazdej..

 
Moja aplikacja nazywała się mąż [emoji6]Fajnie się facet zaangażował w dniu porodu, czułam tym samym jego duże wsparcie.

Z tego co pamietam te co 10 minut są takie, że wszystko jeszcze na spokojnie możesz ogarnąć - prysznic, golenie, śniadanie. Ale nad głowa taka myśl, że co będzie jak nagle przyspieszą i chcesz już jechać do tego szpitala...grrr tym razem obiecuje sobie tak nie spieszyć, ale obiecanki cacanki pewnie tak samo będę się denerwowała [emoji16]


p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
Ej w kolejnych ciazach trzeba sie spieszyc [emoji1]. Ja nie zamierzam zwlekac ( przy poprzednim porodzie jak mi wody zaczely odchodzic, to wszytsko na spokojnie robilam, umylam sie, zjadlam itp), a teraz chyba wolalabym szybko do szpitala, bo za duzo sie nasluchalam o ekspresowym, drugim porodzie [emoji39]. Poza tym u mnie bylo ryzyko wypadniecia pepowiny, wiec z tego wzgledu teraz wolalabym nie zwlekac

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie w szpitalu oddział nie ma swojego anestezjologa i jeśli jest jeden czy dwóch na zmianie na cały szpital to nie są w stanie przychodzić do zzo jeszcze..
 
Kochana gwarantuje ci ze w kazdym szpitalu dostaniesz zzo . Jak umiesz to załatwic. Chyba ze serio jest za pozno albo nie ma anestazjologa. Niestety te 600 zl do koperty pod stołem trzeba dac [emoji5]
Tak jak pisałam idę na żywioł. Nie ja pierwsza i nie ja ostatnia. Nie znam jeszcze tego bólu to pewnie stąd ta odwaga ;-) tak serio to oczywiście boję się bólu, ale wiem, że dam radę. Bardziej zależy mi, żeby poszło sprawnie ze względu na dziecko, żeby nie było komplikacji. Tak jak pisałam jestem zwolenniczką wszelkich znieczuleń czy to przy porodzie czy u dentysty. No bo po co cierpieć? Ale z drugiej strony jestem bardzo ciekawa jak to jest rodzić w pełni naturalnie. Pewnie w trakcie porodu będę pluć sobie w brodę, że nie zakręciłam się za zzo, ale jakoś to przeżyję.
 
reklama
Mi ten końcowy ból odbiera rozum i świadomość. Jakbym mogła to bym przyjechała 100kilometrów żeby rodzić że znieczuleniem.
Ja juz wszystkie badania mam tylko 25.05 jeszcze ostatnie usg. Trochę mam stresa bo nie wiem nawet jak mała jest ułożona. I shulizuje się próbując odgadnąć np jak ruchy są po obu bokach brzucha na raz czy może w poprzek nie leży... Mało prawdopodobne ale są różne sytuacje.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry