reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Moja się rusza inaczej niż wcześnie, mniej energicznie. Wczoraj myślałam, że chce się obrócić głową do góry, tak dziwnie wystawała z brzucha! Ale chyba jednak została w dole [emoji28]

0d1yhqvkorvfo1vd.png
Ja mam tak samo. Juz tylko taka proba "rozciagniecia" i spokoj. Mniej sie rusza niz 2, 3 tyg temu. Zeby to tylko oznaczalo spokojniejsze dziecko:) bo pierwsze to wulkan energii;)
 
reklama
Witam sie z rana! Juz od godziny nie spie, w nocy pobudka 3 razy - takie zycie [emoji14]
Tak leze i sie zastanawiam, czy ktoras tak ma i czy to normalne, ze dzidzia rusza Wam sie prawie caly czas? Ja wystarczy ze nie stoje/nie chodze i juz! Caaaaaly czas! Rano jesZcze zanim sie do konca obudze - juz sZaleje, w aucie, na kanapie, prZy stole, wystarczy ze siedze albo leze i brZuch chodzi! To jest normalne? Kiedy Ona spi? [emoji14] boje sie ze bedzie nadpobudliwa


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Nie ja tak nie mam :) mija czesto leniuszkuje :)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Ale sprzedam Wam newsa! Wam mogę, bo nikomu nie powiecie :)
Będę zaraz rodzić a moja siostra właśnie zrobiła test pozytywny!!! [emoji2] za pół roku będę musiała jej oddać dzieciowe rzeczy [emoji7] na szczęście z większych tylko fotelik i poducha do karmienia [emoji4]

0d1yhqvkorvfo1vd.png
Ale super !!! [emoji7] [emoji7] [emoji7]

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Ale sprzedam Wam newsa! Wam mogę, bo nikomu nie powiecie :)
Będę zaraz rodzić a moja siostra właśnie zrobiła test pozytywny!!! [emoji2] za pół roku będę musiała jej oddać dzieciowe rzeczy [emoji7] na szczęście z większych tylko fotelik i poducha do karmienia [emoji4]

0d1yhqvkorvfo1vd.png
Jak to zaraz będziesz rodzic! W sensie juz teraz zaraz?
Gratuluję siostrze[emoji7]

 
To jakas tragedia... 3 razy w nocy na siku. Do tego te rece mi tak dretwieja i bola, ze co chwila sie wybudzalam... juz nie wiem co mam z nimi robic i jak sobie pomoc... :(

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Ale sprzedam Wam newsa! Wam mogę, bo nikomu nie powiecie :)
Będę zaraz rodzić a moja siostra właśnie zrobiła test pozytywny!!! [emoji2] za pół roku będę musiała jej oddać dzieciowe rzeczy [emoji7] na szczęście z większych tylko fotelik i poducha do karmienia [emoji4]

0d1yhqvkorvfo1vd.png
Super! Gratulacje dla siostry:) fajnie miec maluchu w podobnym wieku. Ja z siostra mamy 15 mcy roznicy miedzy corkami. I juz sie ladnie bawia razem;)
 
reklama
Mi tez rece (dłonie) drętwieją to dopiero od jakiegoś tygodnia. Na szczęscie z nogami ok.
To straszne. Mi tez od jakiegos tygodnia. Od lokci w dol. I bolą nienilosiernie. Rano musi minac dobre pol godz zanim cos wezme do rak.
Chyba zwiejsze dawke magnezu z wit b6. Teraz biore jakos gdzie jest napisane 1 tabletka ale moze zaczne brac jeszcze przed snem ? To jakis tragizm :(
A Ty jak sobie radzisz ?
w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Do góry