reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

To straszne. Mi tez od jakiegos tygodnia. Od lokci w dol. I bolą nienilosiernie. Rano musi minac dobre pol godz zanim cos wezme do rak.
Chyba zwiejsze dawke magnezu z wit b6. Teraz biore jakos gdzie jest napisane 1 tabletka ale moze zaczne brac jeszcze przed snem ? To jakis tragizm :(
A Ty jak sobie radzisz ?
w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Zając ja też tak miałam + cholernie bolesny skurcz łydki w nocy zazwyczaj. Odkąd biore magnelle przeszło. Lekarz mi ją polecił wcześniej brałam CHela-magn- b6 mama i nie pomagało a brałam 3 tabletki dziennie teraz tylko 1 na noc. spróbuj może akurat tobie też pomoże

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
To jakas tragedia... 3 razy w nocy na siku. Do tego te rece mi tak dretwieja i bola, ze co chwila sie wybudzalam... juz nie wiem co mam z nimi robic i jak sobie pomoc... :(

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Mnie tez tak ręce bolą. Dretwieją i bolą od ramion, a rano sztywne palce i nie umiem rozruszać. Nijak sobie z tym nie rsdze. Ale chociaż nie muszę tak często ba siku wstawac, do 3x to jeszcze dla mnie ok.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zając ja też tak miałam + cholernie bolesny skurcz łydki w nocy zazwyczaj. Odkąd biore magnelle przeszło. Lekarz mi ją polecił wcześniej brałam CHela-magn- b6 mama i nie pomagało a brałam 3 tabletki dziennie teraz tylko 1 na noc. spróbuj może akurat tobie też pomoże

w57vyx8dubspq12k.png
Ok sprobuje dzieki :*

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Mnie też strasznie bolą dłonie w nocy. Mam wrażenie że śpiąc na boku blokuje gdzieś jakąś żyłkę i tak albo lewa albo prawa reka boli niemiłosiernie. Dzisiaj spałam 4 godziny :-(

0d1y3e3kgrmge34s.png
 
Jak ja Ci zazdroszczę chyba się zaraz porycze pozdrów ode mnie Wrocław to moja macierz a jedziemy dopiero w sierpniu dodatkowo moja siostra wróciła na dobre do Wrocka w kwietniu więc teraz to już wogole drażliwy temat Udanego pobytu

ex2b3e5efllsxoqe.png
Pozdrowie oczywiście masz to jak w banku! ;) Pewnie nie poszalejemy mam nadzieję że jakoś dojedziemy i nie rozpakuje się po drodze :p Może masz pomysł co warto zobaczyć, albo znasz jakąś fajną knajpę na obiad to z chęcią skorzystamy :D:D W zeszłym roku co prawda byliśmy i trochę pozwiedzalismy a teraz z tym brzuchem to nie poszalejemy. Ale zjeść coś dobrego będzie trzeba :D
 
Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE]
Mój lekarz też wczoraj powiedział że całkowicie donoszoną ciążę uważa się od skończonego 38 tygodnia więc zaczętego 39. W moim przypadku od 22 maja. Jak widać co lekarz to inny system [emoji4]



Wczoraj na wizycie miałam 36+3 tc, to mi wpisał do karty 36/37..... Noo


thgfikgneziy9g6d.png


Dokładnie. Mi też tak wczoraj powiedział. A ja już myślałam, że donoszona mam. A tu duuupa ;p
 
Pozdrowie oczywiście masz to jak w banku! ;) Pewnie nie poszalejemy mam nadzieję że jakoś dojedziemy i nie rozpakuje się po drodze [emoji14] Może masz pomysł co warto zobaczyć, albo znasz jakąś fajną knajpę na obiad to z chęcią skorzystamy :D:D W zeszłym roku co prawda byliśmy i trochę pozwiedzalismy a teraz z tym brzuchem to nie poszalejemy. Ale zjeść coś dobrego będzie trzeba :D
Na rynku we wrocławiu obok sfinksa jest taka pyszna wloska restauracja. Rewelacyjna zupa cebulowa, pizza, makarony a do tego pyszny starter cieply chlebek i maslo czosnkowe [emoji7] my z mezem bylismy rok temu w czerwcu... achchch :)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Ok sprobuje dzieki :*

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Zając mi też dretwialy. I w sumie jest przestały. Może dlatego że się jednak chłodniej zrobiło albo dlatego że ostatnio pozarlam 3 gorzkie czekolady w ciągu 2 dni. Wieże że to czekolady bo wczoraj u nas ponad 20 c było i zero dretwienia. Więc zjadłam wczoraj kolejna tym razem gorzka z kokosem ;p
 
reklama
Pani doktor w szkole rodzenia mówiła , że donoszona to 38.0-39 TC. Z tym 37 różnie piszą różni naukowcy a oni w szpitali jeśli dziecko się urodzi w tym terminie i nie wykazuje oznak wcześniactwa to wpisują, że donoszona. 37 czyli 36 i parę zawsze jako wczesniaki i szeregiem skierowań do specjalistów. A moja aplikacja mój 37- 36. 3 pokazuje jako ciąża donoszona.

Mnie też zaczęły skurcze łydek łapać chyba ten magnez sobie kupić.

A mój dzidziuś ciągle się rusza i głównie jak leżę- będzie mały dzikusem tylko w kogo ? ;D

Gemina- gratulacje dla siostry - u mnie jeszcze lepiej - siostra rodzi w październiku 2017 a brata czerwcowa żona w listopadzie :D
Na śwęta będzie jeden wielkiii sjagon i ryk [emoji23][emoji16]

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Do góry