reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Cześć, doczytałam Was do końca [emoji6]
Miałam dziś intensywny dzień, a mąż się buja na Mazurach gdzie prowadzi zajęcia [emoji57]
Namroziłam pierogów, a wieczorem usiadłam i spełniłam stare marzenie [emoji28] zawsze chciałam mieć takie worki do walizki na czystą i brudną bieliznę. Ponieważ czas się spakować do szpitala to wreszcie je uszyłam! Jak Wam się podobają? W rzeczywistości są większe niż wyglądają na zdjęciu [emoji6]
1494618300-aaaaaa.jpeg


0d1yhqvkorvfo1vd.png
 
reklama
Cześć, doczytałam Was do końca [emoji6]
Miałam dziś intensywny dzień, a mąż się buja na Mazurach gdzie prowadzi zajęcia [emoji57]
Namroziłam pierogów, a wieczorem usiadłam i spełniłam stare marzenie [emoji28] zawsze chciałam mieć takie worki do walizki na czystą i brudną bieliznę. Ponieważ czas się spakować do szpitala to wreszcie je uszyłam! Jak Wam się podobają? W rzeczywistości są większe niż wyglądają na zdjęciu [emoji6]
1494618300-aaaaaa.jpeg


0d1yhqvkorvfo1vd.png
Piekne! Ja chce takie! Zawsze korzystam z jakis reklamowek, a to high life:)
 
Mój lekarz też wczoraj powiedział że całkowicie donoszoną ciążę uważa się od skończonego 38 tygodnia więc zaczętego 39. W moim przypadku od 22 maja. Jak widać co lekarz to inny system [emoji4]

Wczoraj na wizycie miałam 36+3 tc, to mi wpisał do karty 36/37..... Noo

thgfikgneziy9g6d.png
 
Dostałam dziś skurczy :/ takich mega bolesnych aż się wystraszyłam, że to już. Na szczęście nospa pomogła, ale do teraz boli mnie krocze. Chodzę jak kaczka albo pingwin [emoji210]

U mnie z pogodą jest kosmos- niby 18° a tak wieje , że nie wiadomo jak się ubrać . W kurtce gorąco bez kurtki zimno.. Takiej kiepskiej wiosny nie pamiętam od lat.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Mój lekarz też wczoraj powiedział że całkowicie donoszoną ciążę uważa się od skończonego 38 tygodnia więc zaczętego 39. W moim przypadku od 22 maja. Jak widać co lekarz to inny system [emoji4]

Wczoraj na wizycie miałam 36+3 tc, to mi wpisał do karty 36/37..... Noo

thgfikgneziy9g6d.png
Moja lekarka tez ma ten system. Skonczony 38 tydz to dopiero donoszona ciaza. W szpitalu rodzilam w 38w4d i mam w karcie wypisu porod w 38 tyg. Moze im tez te przepisy sie non stop zmieniaja?;) jak z tym wprowadzaniem glutenu hehehe;)
 
reklama
Ale mieszanina z tymi tygodniami, donoszona- nie donoszona:) Ja mam termin na 6go i chciałabym chociaż 3 dni przed urodzić, żeby sobie zrekompensować ostatnie przeterminowanie:)
A na pogodę nie narzekam bo przy upalach pewnie bardziej bym puchla. No ale jak dzisiaj było ciepełko to tak przyjemnie....

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry