reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Witamy cioteczki [emoji4] u nas jak na razie wszystko ok [emoji1] Mała wisi na cycu prawie cały czas, obchody zaliczone[emoji4]
Malinowa zazdroszczę sniadania, bo u mnie dzisiaj 5 kawałków chleba i łyżka twarogu [emoji44] normalnie wyjdę stąd jak super laska. Chyba sobie pobyt przedłużę.... bo gdzie ja takie menu dostanę [emoji1]

16udskjopmtfyunf.png
ty sie przyjżyj co dostają laski po cc. to dopiero rarytasy [emoji23][emoji23] suchar i kleik

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Witamy cioteczki [emoji4] u nas jak na razie wszystko ok [emoji1] Mała wisi na cycu prawie cały czas, obchody zaliczone[emoji4]
Malinowa zazdroszczę sniadania, bo u mnie dzisiaj 5 kawałków chleba i łyżka twarogu [emoji44] normalnie wyjdę stąd jak super laska. Chyba sobie pobyt przedłużę.... bo gdzie ja takie menu dostanę [emoji1]

16udskjopmtfyunf.png
Ja po ostatnim pobycie schudlam chyba z 2 kg i to mnie dokarmiali haha [emoji23] aa wie dziewczyna co dobre [emoji16] Anulka wy moze niedlugo do domu pojedziecie co? Nadrobisz z jedzeniem hehe
 
Anulka jestes na fit wczasach ;)

Dziewczęty wyraźcie swoje zdanie proszę :) co zabrac dla malej do szpitala do pupy ? Wiece, ze ja to kosmetykow niet dla niej na poczatku - tylko woda i maka ziemniaczana oczywiscie jak nic sie nie bedzie dzialo. Ale nie wiem czy mnie polozna ie przegoni z torebka maki do pupy dla malej ;) poza tym to bedzie swiezo urodzony bąbelek ta dupina bedzie tska delikatna... co wziac wiec ? Bepanten, krem z cynkiem czy krem bez cynku ?


w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Dziewczyny kurde mam dylemat:baffled:

Wczoraj gin zrobił mi wymaz i kazał dzisiaj zanieść do laboratorium i zrobić GBS. Zaniosłam, i kobita w sumie nie była pewna co ma zaznaczyć i zaznaczyła " Wymaz z pochwy"......i teraz się zastanawiam czy w tym wymazie będzie uwzględniony ten paciorkowiec? Czy to jest zupełnie inne badanie? kurde bo teraz już nie wiem....
Hmm nie odpowiem czy prawidlowo wpisała...
U mnie napisali posiew na paciorkowce grupy B,osobno pochwa i odbyt.
Może zadzwon zapytaj :-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anulka jestes na fit wczasach ;)

Dziewczęty wyraźcie swoje zdanie proszę :) co zabrac dla malej do szpitala do pupy ? Wiece, ze ja to kosmetykow niet dla niej na poczatku - tylko woda i maka ziemniaczana oczywiscie jak nic sie nie bedzie dzialo. Ale nie wiem czy mnie polozna ie przegoni z torebka maki do pupy dla malej ;) poza tym to bedzie swiezo urodzony bąbelek ta dupina bedzie tska delikatna... co wziac wiec ? Bepanten, krem z cynkiem czy krem bez cynku ?


w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Ja nie miałam nic i nic nie biorę. Dziecko do 3 doby je tylko łyżeczkę mleka z piersi. Pierwsze co wydała co to co połykał w wodach płodowych.
Myślę , że chusteczki wystarczą. Jakby co szpital ma.
 
Anulka jestes na fit wczasach ;)

Dziewczęty wyraźcie swoje zdanie proszę :) co zabrac dla malej do szpitala do pupy ? Wiece, ze ja to kosmetykow niet dla niej na poczatku - tylko woda i maka ziemniaczana oczywiscie jak nic sie nie bedzie dzialo. Ale nie wiem czy mnie polozna ie przegoni z torebka maki do pupy dla malej ;) poza tym to bedzie swiezo urodzony bąbelek ta dupina bedzie tska delikatna... co wziac wiec ? Bepanten, krem z cynkiem czy krem bez cynku ?


w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Ja radzę Bephanten. I nie smarować za każdym razem, tylko w rwzie małego zaczerwienienia. Osobiście używałam bephanten na własnej skórze czy to odparzenia czy tatuaże i uważam że jest bardzo dobry.
Polecam ten z bephanten baby extra. ;-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie miałam nic i nic nie biorę. Dziecko do 3 doby je tylko łyżeczkę mleka z piersi. Pierwsze co wydała co to co połykał w wodach płodowych.
Myślę , że chusteczki wystarczą. Jakby co szpital ma.
Ok dzieki..w razie co ma ale... johnsona a tym nie dsm dotknac rozalkowej pupy za bardzo sie zlych rzeczy naczytalam...

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Do góry