reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
No chyba jutro wychodzimy [emoji38]
Zając ja bym nic nie brała. U mnie w szpitalu nie kąpią dziecka zeby ta maź sie wchłonęła, więc po co jeszcze paćkać pupę kremem?

16udskjopmtfyunf.png
A no racja :) ja tez nie chce kapac Rozali w szpitalu.

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Po pierwsze w biedrze chyba są opakowania 0,5kg skrobi ziemniaczanej wiec lepiej ci sie zmieści do torby [emoji12][emoji12]
Ja przy pierwszym taka eco-sreko byłam, nic nie wzięłam i mały sie odparzył, wyszliśmy ze szpitala i było gorzej z godziny na godzinę. Mąka ziemniaczana, wszystkie możliwe maści apteczne, porady położnej i skończyło sie na wizycie u lekarza i robionej maści [emoji17] z drugim byłam mądrzejsza, wzięłam Linomag maść (te zielono- biała w tubce) i było git! Ona skład ma ok. Moi chłopcy to nie trzymali sie zasady, że tylko smółka i koniec, co chwile kleks do pieluchy, a w szpitalu tylko chusteczki, cieżko umyć wodą pupę i to dodatkowo podrażniało (tylko my byliśmy dłużej w szpitalu- starsz 5dni, młodszy 10dni)



Super!!!!!! [emoji322][emoji322][emoji322][emoji106][emoji106][emoji106]



Nawet mi nie mów!!!! Wczoraj upał i krótki rękaw dzis 10st i deszcz! Mam juz dość [emoji35][emoji35]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A u nas dzis upaaaaaaal a wczoraj ziab :-D

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
U nas po porodzie nie wazne jakim to tylko 2 doby trzymaja chyba ze dziecko ma ostra zoltaczke albo cos sie dzieje z jednym albo drugim
 
W Domu Narodzin jak urodzisz w nocy lub rano i wszystko jest Ok to jeszcze tego samego dnia możesz wyjsc (wieloródki). Trzeba tylko w 3 dobie przyjechac pokazac siebie i dziecko. To jest plus, ktory mnie przekonał [emoji3]
 
Dziewczyny kurde mam dylemat:baffled:

Wczoraj gin zrobił mi wymaz i kazał dzisiaj zanieść do laboratorium i zrobić GBS. Zaniosłam, i kobita w sumie nie była pewna co ma zaznaczyć i zaznaczyła " Wymaz z pochwy"......i teraz się zastanawiam czy w tym wymazie będzie uwzględniony ten paciorkowiec? Czy to jest zupełnie inne badanie? kurde bo teraz już nie wiem....
W wymazie wyjdzie kazda bakteria wiec paciorkowiec tez..jedynie gbs z odbytu musisz dorobic ale nie szkodzi bo zazwyczaj jest to osobne badanie osobno platne..

 
reklama
Do góry