reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

I zyjemy ;) moja mama jadla w ciazy z moja siostra tez kogel mogel ba ! Jadla tatara ! I nic... uwazam, ze wiele rzeczy moglybysmy nesc jak np wlasnie tatar czy sushi z surowa ryba pod warunkiem, ze wiedzialybysmy skad jest mieso ;) ja wychodze z zalozenia, ze tez nie ma co przesadzac w druga strone i czytac sklady ;) jem wszystko- procz surowego miesa i ryb-smazone, pieczone, doprawione, posolone. Pije gazowane jak mam ochote- nie w takiej ilosci jak przed ciaza to prawda, lyk piwa raz na jakis czas jak juz mam mega ochote- ale nie smakuje jak przed ciaza, tigera tez sie napilam pare lykow bo chcialam. Wypilam lyk i ochota przeszla :) nabial - nie patrze :) i w czasie karmienia tez zamierzam jesc all a juz najbardziej czekam az w lipcu zjem prawdziwe sushi i tatara- nie nie przenika cudem do mleka ;) i bede zapozerala truskawki - musze teraz jesc duzo zeby mala znala smak ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Ja dokladnie tak samo:) tez bede jadla wszystko w czasie kp, chyba ze zauwaze ze cos Mala uczula. A na truskaweczki to sie doczekac nie umiem!!! wiadomo zawsze staram sie nie przesadzac z niezdrowym zarciem: przed ciaza, w ciazy i po- ale zjadlam kilka razy mc donalda, pilam troche coli, jadlam slodycze , lyka piwa tez z 3 razy wzielam (ale tak jak piszesz nie smakuje tak samo:p) tylko wszystko z umiarem, czasem. jajko sadzone/na miekko tez jem. Nie jem surowego miesa, ryb i serow plesniowych;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny kurde mam dylemat:baffled:

Wczoraj gin zrobił mi wymaz i kazał dzisiaj zanieść do laboratorium i zrobić GBS. Zaniosłam, i kobita w sumie nie była pewna co ma zaznaczyć i zaznaczyła " Wymaz z pochwy"......i teraz się zastanawiam czy w tym wymazie będzie uwzględniony ten paciorkowiec? Czy to jest zupełnie inne badanie? kurde bo teraz już nie wiem....
 
Haha ale litania grzeszkow;) ja wprost nie moge uwierzyc, ze sa kobiety, ktore pija, pala i cpaja w ciazy. Biedne dziecinstwo tych maluchow bedzie...:( my sie nad lykiem czegos zastanawiamy a tu taka patologia..smutne.
 
Gbs - to powinien byc wymaz z pochwy i okolic odbytu. Ta bakteria i tu i tu pasozytuje. Jak wymaz dobrze pobrany yo chyba nie masz sie czym martwic. Wynik bedzie wiarygodny. Jedynie w wyniku moga napisac, ze tylko pochwa i ktos przy porodzie moze dopytywac...
 
Oooo truskawki mniammmmmmm.....ale pamiętam ,jak karmiłam młodego to po truskawkach miał zajebiste kolki właśnie.tzn tak myślę, bo się obżarłam wtedy na maxa.W ogóle moje dzieci były czułe na to co jem, żadnych pestkowych, smazonych, pikantnych ..taka dieta light na cycu.
A teraz też jem na co mam ochotę, surowizny nie rusze ani sera pleśniowego, reszta czemu nie.I nawet piwo małe bezalkoholowe wypiłam. Gazowane też piję jak mam ochotę, bo w sumie czemu nie? :)
A i kawę to bym teraz wiadrami piła no ale.... 2 muszą styknąć ;P

To mnie zaniepokoiłaś tymi truskawkami, bo czekam na nie jak nigdy a tu klapa będzie jak rzeczywiście moja Marcelina będzie miała kolkę od nich :-p
 
reklama
Witamy cioteczki [emoji4] u nas jak na razie wszystko ok [emoji1] Mała wisi na cycu prawie cały czas, obchody zaliczone[emoji4]
Malinowa zazdroszczę sniadania, bo u mnie dzisiaj 5 kawałków chleba i łyżka twarogu [emoji44] normalnie wyjdę stąd jak super laska. Chyba sobie pobyt przedłużę.... bo gdzie ja takie menu dostanę [emoji1]

16udskjopmtfyunf.png
 
Do góry