reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja torbe mam zamiar spakowac w dniu w ktorym zaczynam 35 tydzień gin mowil ze Mały gdyby tfu tfu chcial sie wtedy urodzic to juz bedzie bezpieczny wiec dzisiaj ostatnie zakupy w weekend ostatnie pranie i prasowanie [emoji19] i bede gotowa [emoji16] tak co by za szybko tego wilka z lasu nie wywoływać a jak teoria Malinowej sie sprawdzi to na tą czerwcową pełnie powinnam sie wypakowac [emoji3]

f2w3rjjgql7mnsx1.png
 
reklama
Ja torbę sobie wczoraj wyprałam,ale miałam zamiar właśnie w jakieś woreczki te ciuszki włożyć.
Ja mam tylko ubranka 62 i nawet nie kompletowane tylko takie ,które mniej więcej do siebie pasują ;D
w razie w mąż mi przywiezie nowe ubranka ,gdyby były potrzebne a tak to jeśli urodzę o terminie zdrową dzidzię to na te 3 dni wystarczy.

A jakie macie ubranka na wyjście ze szpitala? jak planujecie ubrać dzidzię?
 
Dzień dobry [emoji4]Uroczyście oświadczam ze o godz 4.40 z wielkim krzykiem świat powitała Basiulka [emoji8] przypomina male cudeńko bo ma tylko 49 cm i 2530 g[emoji6] dziękuję za wsparcie [emoji9] odezwę sie później [emoji4]


16udskjopmtfyunf.png
Gratulacje*** moja coreczka wazyla 2420 g jak doe urodzila w 2013, ale tak nadrabiala przy cycu, ze szybko nadgonila:)
 
Ja torbę sobie wczoraj wyprałam,ale miałam zamiar właśnie w jakieś woreczki te ciuszki włożyć.
Ja mam tylko ubranka 62 i nawet nie kompletowane tylko takie ,które mniej więcej do siebie pasują ;D
w razie w mąż mi przywiezie nowe ubranka ,gdyby były potrzebne a tak to jeśli urodzę o terminie zdrową dzidzię to na te 3 dni wystarczy.

A jakie macie ubranka na wyjście ze szpitala? jak planujecie ubrać dzidzię?
1494491326-aaaaaa.jpeg

1494491332-aaaaaa.jpeg


w57vyx8dubspq12k.png
 
He he farciara [emoji6] no dzięki [emoji38]
Dostałam ten antybiotyk bo bylo mało wód. Tak jak pisze Monya żeby nie doszło do zakażenia. Potem mialam skurczyki [emoji4] Tak koło 3 zaczęły być silniejsze. O 4.20 wzięli mnie na porodowke i o 4.40 po 3 partych urodzilam [emoji38]
1494484743-aaaaaa.jpeg


16udskjopmtfyunf.png
Jaka slodka dziewczynka:) i jakie ma piekne wloski! Cudo***
 
Ja torbę sobie wczoraj wyprałam,ale miałam zamiar właśnie w jakieś woreczki te ciuszki włożyć.
Ja mam tylko ubranka 62 i nawet nie kompletowane tylko takie ,które mniej więcej do siebie pasują ;D
w razie w mąż mi przywiezie nowe ubranka ,gdyby były potrzebne a tak to jeśli urodzę o terminie zdrową dzidzię to na te 3 dni wystarczy.

A jakie macie ubranka na wyjście ze szpitala? jak planujecie ubrać dzidzię?
Ja mam chyba wszytko spakowane [emoji23] i na krotki rękaw i dresowy kombinezon. Mam też dresy i bluzę. Spodenki bawełniane i body. Welurowy pajac. A na pobyt w szpitalu wziełam 3 pajace, 5 bodziakow- położna mówiła, że jak będzie zimno to body pod pajac. Mam też kilka sztuk body na długi i do tego polśpiochy. Dobrze, że te ubrania są małe i dużo miejsca nie zajmują. Dziś dokupię jakieś przekąski , muszę sztućce zabrać, butelkę wyparzyć i sciągam pomysł z sola i pieprzem . uwielbiam Przyprawione jedzenie. Jak się zacznie to dopakuje suszarkę i prostownice, bo podkład , kredkę do oczu i inne już spakowane.

Ja zamiast papieru miałam w pierwszej ciąży ręcznik papierowy- do podcierania się jak było nacięcie jest idealny. Miękki i nie odwarstwia się .

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
reklama
Do góry