reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

CC przesunęło się na 19.30 a chwilę po 7 na świecie pojawił się Tymek ma się dobrze wszystko jest w porządku dostał 9/10 ma 1950g i 48cm

f2w3qqmz0qjoloi2.png
Ogromne gratulacje [emoji8] Jest malutki ale szybko dogoni forumowe siostry i braci [emoji4] Buziaczki dla Was i dużo siły [emoji182]

16udskjopmtfyunf.png
 
reklama
Ciacho, kochana! Gratulacje dla Ciebie :-*
Całuski dla Was obojga, mały teraz szybko nadrobi i nie ma tego stresu! Super!

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ciacho gratulacje:) Tymek szybciutko nadrobi i pójdzie do domku ;) Powiedz jak to wygląda u ciebie, możesz z nim zostać czy ty wyjdziesz i będziesz do niego przyjeżdżać?


Rany w nocy myślałam że to ten dzień [emoji23] Budzę się. Brzuch spięty, boli jak cholera na dole mnie rwie. Budze M. i mówie że mnie bardzo boli ale nwm czy to już. Przytulił się zaczął masować brzusio i minęło . W sumie to szkoda [emoji23] Teraz wstawał do pracy ( był 2.5 dnia i teraz przyjedzie znów na 2-3 mniej więcej za tydzień) i mówi do syna " Synciu jak przyjadę to będziesz jeszcze w brzuszku czy już wyjdziesz? Jakby tatuś nie zdążył dojechać to masz się urodzić szybko i bez komplikacji, dużym silnym chłopcem. A jak jesteś jeszcze za malutki to siedz w brzuszku i daj trochę odpocząć mamusi bo już jest bardzo zmęczona" -to tak apropo gadania do brzucha[emoji23] On nadrabia xD

w57vyx8dubspq12k.png
 
reklama
Hehehe moj m to mowi kop Mały kop ćwicz nóżki zebysmy razem mogli za piłką biegać, a wczoraj to mial frajde bo "złapał" Jaska za noge mina bezcenna [emoji23]

f2w3rjjgql7mnsx1.png
o tak. jak wyczuje że mały wystawił coś to zaraz o może noga ? " -M. on ma nogi na dole. " No to może pupcia? "- Raczej głowa ale ok" [emoji23][emoji23]

w57vyx8dubspq12k.png
 
Do góry