reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja wczoraj masakra..brzuch cały czas twardy najpierw co 20 minut później to już co 4-5 minut tyle że o dziwo nie bolało. Później trochę zaczęło pobolewac ale to tak do wytrzymania. Oczywiście ciągle chodziłam i gadałam że nie może być już bo jutro mam wizytę i muszę na nią iść :D kąpiel gorąca, magnez i jazda.. Ale byłam tak zmęczona że jak zaczęły robić się rzadziej to zasnęłam. Nawet nie wiem co ile bo przestałam kontrolować z zaspania :D Wstawialam 3 raz w nocy i za każdym razem brzuch jak kamień ale moje zmęczenie było tak po prostu ogromne że i tak do teraz spałam. Może to ta pełnia zbliżającą mnie tak męczyła :D
 
reklama
Ogólnie czuję się dobrze opiekę miałam pierwsza klasa jak weszłam na salę byłam przerażona potem znieczulenie w kręgosłup i w międzyczasie jak się rozkleiłam puściły mi nerwy młodego wyciągnęli na śpiocha więc chwilę potrwało zanim dał o sobie znać ale kurczaczek z niego malusieńki podstawily mi go na chwilę a B zaprosiły do stolika gdzie ubierały Tymka jedna z położnych wzięła od B telefon i cykała Tymkowi zdjęcia jak tylko Go wyciągnęli ale śmieszne uczucie od razu taka pustkę poczułam w brzuchu ale jest dobrze

f2w3qqmz0qjoloi2.png
Czyli partner mógł być przy cc? Przez cały czas czy jednak po go zaprosiły?
 
Ogólnie czuję się dobrze opiekę miałam pierwsza klasa jak weszłam na salę byłam przerażona potem znieczulenie w kręgosłup i w międzyczasie jak się rozkleiłam puściły mi nerwy młodego wyciągnęli na śpiocha więc chwilę potrwało zanim dał o sobie znać ale kurczaczek z niego malusieńki podstawily mi go na chwilę a B zaprosiły do stolika gdzie ubierały Tymka jedna z położnych wzięła od B telefon i cykała Tymkowi zdjęcia jak tylko Go wyciągnęli ale śmieszne uczucie od razu taka pustkę poczułam w brzuchu ale jest dobrze

f2w3qqmz0qjoloi2.png
A to partner mogl byc przy cc ? Ale fajnie u nas nie ma tskiej mozliwosci w razie co :(

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Czyli partner mógł być przy cc? Przez cały czas czy jednak po go zaprosiły?
Zawołali go jak już leżałam znieczulona i ready do cięcia i został ze mną do końca

ex2b3e5efllsxoqe.png

To było duże udogodnienie dla mnie dał mi siłę i rękę do ściskania mimo tego że nie bolało to uczucie naciągania było bardzo dziwne więc mąż się przydał już teraz jest cały siwy a jakby czekał pod drzwiami to by jeszcze wyłysiał kompletnie
 
Zawołali go jak już leżałam znieczulona i ready do cięcia i został ze mną do końca

ex2b3e5efllsxoqe.png

To było duże udogodnienie dla mnie dał mi siłę i rękę do ściskania mimo tego że nie bolało to uczucie naciągania było bardzo dziwne więc mąż się przydał już teraz jest cały siwy a jakby czekał pod drzwiami to by jeszcze wyłysiał kompletnie
Super, ze mogl byc ! Ciacho ciesze sie bardzo, ze jestescie juz w komplecie i to zdrowi :) zazdroszcze :) co nie oznacza, ze chce juz ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Dzień dobry Dziewczynki. Są już jakieś wieści od Ciacho? Ja już mam dość tej ciąży wstałam bardziej zmęczona niż się położyłam. Jak tyłko usiade to brzuch boli. Więc leżę ufff. Ja już nie chce narzekać byle do piątku i niech młody wychodzi.
Kurczę wczoraj wyczytałam ze aby laktacja była efektywna to należy karmić dziecko od 8 do 12 razy dziennie z czego jedno karmienie ok pół godz! :o Kurczę toż to większość dnia i nocy na karmieniu zejdzie :o Trochę mnie to przerazilo.
 
Ale fajnie posłuchać takich opowieści, szczęśliwe rozwiązania, zdrowa dzidzia. Mam nadzieję że i ja w końcu doczekam tym razem bez żadnych komplikacji [emoji4]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ciacho bardzo dziękujemy za posty[emoji8] Widzisz tak sie bałaś a tu wszystko ok [emoji6] A jak Twoje wyniki po porodzie ? Robili Ci jakieś badania juz po? Wątroba potrzebuje czasu czy od razu ma byc lepiej?

16udskjopmtfyunf.png
 
reklama
Dzień dobry Dziewczynki. Są już jakieś wieści od Ciacho? Ja już mam dość tej ciąży wstałam bardziej zmęczona niż się położyłam. Jak tyłko usiade to brzuch boli. Więc leżę ufff. Ja już nie chce narzekać byle do piątku i niech młody wychodzi.
Kurczę wczoraj wyczytałam ze aby laktacja była efektywna to należy karmić dziecko od 8 do 12 razy dziennie z czego jedno karmienie ok pół godz! :o Kurczę toż to większość dnia i nocy na karmieniu zejdzie :o Trochę mnie to przerazilo.
Dlatego ja nie dałam rady. Moja potrafiła godzinę jeść i pół godziny przerwy. Kazde karmienie minimum 45min. Chyba teraz od razu poszukam jakiejś poradni laktacyjnej [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry