reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dalej jest. Ale zauwazylam, ze im mniej siedze tym mniej piecze :) wiec to pewnie bylo od dlugotrwalego siedzenia :) u mnie to pod samymi cyckami a tam spodnie nie huhu nie siegaja ;) ewentualnie jeszcze od stanika moze byc. Ale bardziej obstawiam siedzenie :)
A u ciebie moze i faktycznie spodnie :)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Ooo musze zaobserwowac czy tez mnie to bardziej piecze jak duzo siedze:) dzisiaj mega mnie piecze a w sumie duzo siedzialam. Moze cos w tym jest!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aaaa i dzisiaj chyba jest pełnia wiec te co nie chcą ( lub nie mogą) jeszcze to grzecznie zaciskają nóżki [emoji6] a te co mogą to sexik i jechane [emoji38]

16udskjopmtfyunf.png
Pełnia w maju 10 wypada, czyli jutro, już sprawdzałam hihi :) liczę na nią bo nie chce przenosić tak jak córki oj nie chce... :)
Witam wieczornie [emoji4]
Nie miałam czasu wcześniej to zajrzałam teraz, a tu zero wieści od Ciacha... Doświadczone - ile trwa cc?
Kurcze czekamy dalej [emoji8]
@Heda te Twoje dziewczynki to śliczniejsze od laleczek [emoji7]
@młodamama super wieści [emoji9][emoji5][emoji3]
A ja chciałam się pochwalić [emoji1] od dawna nie cieszył mnie brak czegoś- a dzisiaj tak [emoji6] gbs ujemny jupiii [emoji38]

16udskjopmtfyunf.png

cc to 15 minut jeśli bez komplikacji. Ale dojście do siebie duzo dużej więc może spi zmęczona nasza Ciasteczkowa :) zapewne da znać jak odzyska siły :)
16udskjou5nuqgxr.png
 
Cc to 15 minut jeśli bez komplikacji. Ale dojście do siebie duzo dużej więc może spi zmęczona nasza Ciasteczkowa :) zapewne da znać jak odzyska siły :)

Pełnia w maju 10 wypada, czyli jutro, już sprawdzałam hihi :) liczę na nią bo nie chce przenosić tak jak córki oj nie chce... :)

16udskjou5nuqgxr.png
Oswieccie mnie ale co ma wspolnego pelnia, z seksem i ciaza ;) ?

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Oswieccie mnie ale co ma wspolnego pelnia, z seksem i ciaza ;) ?

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
Podobno w pełnię rodzi się najwięcej dzieci :) teoria niby starych babć Ale położne potwierdzają, że porodówki w pełnię maja największe wzięcie :) jest tam jakieś oddziaływanie księżyca na wodę ale nigdy w to nie wnikałam :)

16udskjou5nuqgxr.png
 
Heda jakie słodkości [emoji7] jak mają na imię Twoje córeczki? Wpisze do tabelki.

Myślę co tam z Ciacho.... O 18 miała mieć cc nie?

thgfikgneziy9g6d.png
CC przesunęło się na 19.30 a chwilę po 8 polskiego czasu na świecie pojawił się Tymek ma się dobrze wszystko jest w porządku dostał 9/10 ma 1950g i 48cm

f2w3qqmz0qjoloi2.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
nie słyszałam o tym tez;) a nawet na jutro planowałam pakowanie torby wiec to może dobry pomysl;) Zajac mnie tez jak długo siedzę tak piecze, chyba po prostu jesteśmy juz od ciężaru lekko przygarbione i tam sie robi miejsce takie co sie skora do skory lub stanika przyciska i chyba tak delikatnie sie odparza to miejsce...
 
Do góry