reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Może coś z biustonoszem masz nie tak. Ja jak zmieniłam płyn do płukania to mnie od biustonosza w tym miejscu piekło. Ale mnie uczulaja różne rzeczy..
Moze od stanika...musze przyuwazyc

w57v9jcgnqknki9s.png
 
reklama
Typowo dla dziewczynki to mam ubranka i butelkę oraz smoczek a reszta neutralne. Ja chciałam i czułam od początku że to dziewczynka więc wyprawka kit,ale ciężko było by mi się pogodzić ze jednak chlopak...
 
Hmmm moja już dlugo jest glowa w dół i właśnie tam czuję dosyć moce ruchy ,a u góry kopię nóżkami albo tylek wystawiad
A ja właśnie jak w końcu leżał główka w dołu to czułam go na zebrach cały czas a ostatnio tu jakoś bokiem a teraz na dole. On tylko przy tym jednym usg był głową w dół a tak to zawsze odwrotnie wiec przekorne te moje dziecko po prostu :)
 
U mnie Mały głową w dół, nogami kopie w bok a tylek mi wciska dosłownie pod żebra i to tak mocno że wczoraj już tylko na stojąco pozycja mnie ratowala

f2w3rjjgvkjhkndh.png
 
Typowo dla dziewczynki to mam ubranka i butelkę oraz smoczek a reszta neutralne. Ja chciałam i czułam od początku że to dziewczynka więc wyprawka kit,ale ciężko było by mi się pogodzić ze jednak chlopak...
A ja bym sie cieszyla gdyby corcia po urodzeniu okazala sie synkiem [emoji6] .

Co do piersi to nic, totalnie nic mi nie leci. W pierwszej ciazy tez mi nie lecialo, a karmilam prawie 1,5 roku.
Tez nie jestesmy pewni co do imienia. Miala byc Nadia, ale od jakiegos czasu juz sama nie wiem.
Dziewczyny pamietajcie, ze niektore piersi sa niepodatne na dzialanie laktatora, wiec nie ma co sie nastawiac na jakies wielkie zapasy mleka [emoji6]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
1494085109-aaaaaa.jpeg


Wyślijcie swoim mężom, partnerom ;-)
Gdyby zapomnieli co robić w stresującym momencie ;-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jestem taka że ból wolę przechodzić w samotności ,to niewiele by mi pomogl, chyba że by siedział grzecznie i się nie odzywał :D
A ja bym sie cieszyla gdyby corcia po urodzeniu okazala sie synkiem [emoji6] .

Co do piersi to nic, totalnie nic mi nie leci. W pierwszej ciazy tez mi nie lecialo, a karmilam prawie 1,5 roku.
Tez nie jestesmy pewni co do imienia. Miala byc Nadia, ale od jakiegos czasu juz sama nie wiem.
Dziewczyny pamietajcie, ze niektore piersi sa niepodatne na dzialanie laktatora, wiec nie ma co sie nastawiac na jakies wielkie zapasy mleka [emoji6]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Moja mama nic nie mogła odciągnąć.
Czytałam że dobrze jest to robić z dzieckiem na rękach albo nawet podczas karmienia(chyba rąk braknie) Wiadomo że bobo najlepiej pobudzi produkcję :)
 
reklama
Do góry