reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Wyszlam od lekarza. Mam zwolnienie. Waze 70.5 ;) uwielbiam poranne wizyty ;) serducho bije :) dostalam opierdziel za ten upadek z krzesla i najlepiej jakbym okolo 10ego poszla jeszcze na ktg. Wiec pojde.
Dostalam skierowanie na ALT i LDH i morfologie. Dobrze ze nie jadlam sniadania to od razu zrobilam. Dostalam skierowanie bo te pieczenie na skorze moze byc objawem choroby cos z nerkami, trzustka. Hmmm. I jak bede miala wysokie LDH powyzej 400 to IP. A byc moze to po prostu tylko tak mam. I mam wrocic do domu i jak dalej bedzie mnie pieklo to tez wziac nospe. Czy pomoze bo niektore kobiety tak odczuwaja skurcze.
No i tyle :) mala sie wierci czuje ja w calym brzuchu... :) ide zjesc sniadanie i czekam na wyniki !

Mialyscie to badane ?

Edit: szyjka dluga, zamknieta :) brak wycieku wod plodowych :)

w57v9jcgnqknki9s.png


Ja miałam jak mnie wszystko swedzialo. Później okazało się że nie mogę się smarować olejem kokosowym :p
 
reklama
Moje cycki zrobiły się miękkie i mogę nawet zebrać w palce trochę skóry z nich ale mam nadzieję że to tylko adaptacja na mleko [emoji39]

f2w3qqmz0qjoloi2.png
 
mój ostatnio mi głaszcze brzuch , pytam go co nie możesz się już doczekać? a on na to ,że posąg Buddhy jak się głaszcze po brzuchu to ma przynieść szczęście , teraz mówi do mnie mój mały Buddha :unsure:
Zobacz załącznik 805322


Jezuuu to wcale nie jest zabawne. Mój też tak do mnie mówi. :( I jeszcze ze jestem czlapkiem. Bo czlapie jak chodzę. Jeju już mam momentami dość tego stanu. Też mi nogi puchna od jakiś 3 dni. Z dnia na dzień coraz gorzej :(
 
Znajoma mi wczoraj opowiadala, ze jej siostry kolezanka tydzien temu urodzila. Przez cala ciaze na usg wychodzil chlopak, nawet na 4 dni przed porodem, a tu sie okazalo, ze maja corke!!! Jestem w szoku, ze przy dobrym sprzecie w tych czasach mogla sie zdarzyc taka pomylka. Nawet nie wyobrazam sobie realcji rodzicow, mial byc chlopak, wszystko niebiesie, a tu coreczka [emoji6]
Ja dzis wypralam okolo 1/5 rzeczy dzidziysia i doszlam do wniosku, ze ogrom z tego jest w rozu lub z dodatkiem rozu. Gdyby u nas pojawila sie taka pomylka to wyprawke musielibysmy kupowac od nowa [emoji6]
Dlatego ja kupuję rzeczy w raczej neutralnych kolorach. Oczywiście już dostałam ciuszki chłopięce od koleżanki w prezencie,ale Ona to ma szał na różowe bądź niebieskie i chyba neutralnych nie uznaje :D
 
A mój Milusiński chyba się przerzucil głową w górę znowu.. Już teraz nie wiem czy on zdoła jeszcze się przekręcić. Cały czas czuje silne ruchy na dole brzucha. Czuję nie widzę ich ale czuję że za silne :D a na górze taki smyranie.. I zdaje mi się że rączki by nie były tak silne. On od początku walczył z ustawami bo przecież on nie będzie jak każdy to niech rozwarcie się wcześniej zrobi to będzie siedział dupskiem do dołu. Ostatnio 2 tyg temu ułożył się ładnie, szyjka nie skróciła się od ostatniego usg przybrał 200 gr a teraz czuję że nadrobi złymi wiadomościami za obydwie wizyty!
 
reklama
A mój Milusiński chyba się przerzucil głową w górę znowu.. Już teraz nie wiem czy on zdoła jeszcze się przekręcić. Cały czas czuje silne ruchy na dole brzucha. Czuję nie widzę ich ale czuję że za silne :D a na górze taki smyranie.. I zdaje mi się że rączki by nie były tak silne. On od początku walczył z ustawami bo przecież on nie będzie jak każdy to niech rozwarcie się wcześniej zrobi to będzie siedział dupskiem do dołu. Ostatnio 2 tyg temu ułożył się ładnie, szyjka nie skróciła się od ostatniego usg przybrał 200 gr a teraz czuję że nadrobi złymi wiadomościami za obydwie wizyty!
Hmmm moja już dlugo jest glowa w dół i właśnie tam czuję dosyć moce ruchy ,a u góry kopię nóżkami albo tylek wystawiad
 
Ostatnia edycja:
Do góry