reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Ja się mojemu wygadałam że zauważyłam siare w piersiach..... No i niestety to ten sam typ [emoji23] patykiem cycuszków nie ruszy

thgfikgneziy9g6d.png
u nas było tak że on powiedział że mam w piersiach mleko i ja żeby mu pokazać że nic tam nie mam nacisnęłam i pierwszy raz poleciała siara [emoji23][emoji39]

w57vyx8dubspq12k.png
 
Zając współczuje opuchlizny, napij się szklanki wody ze szczyptą soli (kłodawskiej lub himalajskiej) - to naturalny izotonik i nawadnia.

Ja z kolei cały czas odchorowuję wczorajszy wyjazd. Boli mnie krocze, od czasu do czasu czuję rozpieranie w szyjce, podbrzusze pobolewa - wzięłam większą dawkę magnezu, no spa leży w odwodzie.
Wieczorem będę miała papierki lakmusowe do sprawdzenia pH tej wodnistej wydzieliny - dla swojego spokoju wolę sprawdzić gdy znowu poczuję, że mam mokre majtki




74703e3kkwoaumma.png
 
Ostatnia edycja:
Arya dzieki zaraz sobie dosypie do butelki z wodą bo jakas tragedia... dobrze ze w czerwcu urodze bo jakby byly upaly a ja z brzuchem to bym chyba skisla... a zawsze lubilam cieplo...cieplo zaczynalo sie przy 30 stopniach ;)

w57v9jcgnqknki9s.png
 
mój ostatnio mi głaszcze brzuch , pytam go co nie możesz się już doczekać? a on na to ,że posąg Buddhy jak się głaszcze po brzuchu to ma przynieść szczęście , teraz mówi do mnie mój mały Buddha :unsure:
laughing_buddha_statue-1016x1024.jpg
 

Załączniki

  • laughing_buddha_statue-1016x1024.jpg
    laughing_buddha_statue-1016x1024.jpg
    162,8 KB · Wyświetleń: 383
U mnie siara jakis miesiac temu sie pojawila, kilka razy juz obudzilam sie z plama na pizamie. Maz skomentowal tylko, ze mleczko sie pojawilo i z komentarzy tyle, a piersi nadal dotyka tylko bardzo bardzo delikatnie, chyba sie boi, zeby w trakcie cos nie wycieklo [emoji6]

 
reklama
Znajoma mi wczoraj opowiadala, ze jej siostry kolezanka tydzien temu urodzila. Przez cala ciaze na usg wychodzil chlopak, nawet na 4 dni przed porodem, a tu sie okazalo, ze maja corke!!! Jestem w szoku, ze przy dobrym sprzecie w tych czasach mogla sie zdarzyc taka pomylka. Nawet nie wyobrazam sobie realcji rodzicow, mial byc chlopak, wszystko niebiesie, a tu coreczka [emoji6]
Ja dzis wypralam okolo 1/5 rzeczy dzidziysia i doszlam do wniosku, ze ogrom z tego jest w rozu lub z dodatkiem rozu. Gdyby u nas pojawila sie taka pomylka to wyprawke musielibysmy kupowac od nowa [emoji6]

 
Do góry