reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Ile wasze maluszki ważyły w 32 tygodniu ciąży? Ja właśnie zaczynam 33 i waży 1900 gram więc wydaje mi się że dużo jak na ten tydzień ciąży
Moja tyle wazyla w 30 tc i byla dwa tyg do przodu bo wlasnie tyle powinna wazyc w 32 woec chyba jest ok :)

w57v9jcgnqknki9s.png
 
Ja dzisiaj pakuję torbę (choć bez koszul hehe), jutro jadę na wizytę - pewnie wszystko będzie dobrze, ale jakby chcieli mnie zostawic to już torbę wolę mieć bo jednak 150km by po nią jechac to daleko heh
tzn. co wizyte jeżdzę spakowana w razie "w" - ale tym razem zapakuje juz wszystko co mam do ew. porodu i dla maluszka




74703e3kkwoaumma.png
Ja juz mam.4 pary kapci i 3 pizamy z dziwnym rozmiarze bo co mnie zostawiali to bylam bez torby ..teraz zawsze spakowana [emoji4]

 
Wstawiłam pranie bez płynu do prania... [emoji122][emoji122][emoji122][emoji122][emoji122] brawa [emoji23]




74703e3kkwoaumma.png
Też tak kiedyś zrobiłam :oo2: i wyłączyłam pralkę, ale żeby otworzyć to włączyłam na pranie 15min. a potem na normalne pranie włączyłam już z proszkiem do prania i płynem do płukania.
 
Ja po wizycie dzisiejszej 33t 3d ciąży, ważę już 71kg więc od ostatniej wizyty przytyłam 1,4kg, maleństwo z kolei wazy już 2,1kg od ostatniej wizyty przybrało 0,4kg.
Ciśnienie bardzo ładne 126/82, jeśli będę miała skurcze łydek (a bolą czasami) to magnez mam sobie wziąć.
Tak to wszystko jest w najlepszym porządku.
Chociaż lekarz mi już powiedział żebym najmniejszych ubranek nie kupowała, bo kruszynką dzidzia nie będzie.
Następna wizyta 23/05
 
reklama
Do góry