reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Asia nooo Ty już właściwie na wylocie....choć ja też [emoji32] w poniedziałek zaczynam 37 tc... O matko. Jak tam u Was?

Martusia myślę że to może być infekcja, i na pewno lekarz każe zrobić badania moczu.


Aaaaa ja nie śpię lalalalala......[emoji27] 3.00 w nocy a ja oczy jak 5 zł [emoji21]

thgfikgneziy9g6d.png
Ja we wtorek zaczynam 37 tydzien [emoji33] . Szok. Z tej okazji czesciowo spakowalam dzisiaj torbe do szpitala, choc kilka rzeczy musze jeszcze ogarnac.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mi się nic nie chce [emoji21]
Pier... taki maj [emoji35][emoji46][emoji22]
Właśnie jadę na gbsa... ale mi sie chce....

16udskjopmtfyunf.png
 
Ile wasze maluszki ważyły w 32 tygodniu ciąży? Ja właśnie zaczynam 33 i waży 1900 gram więc wydaje mi się że dużo jak na ten tydzień ciąży
 
Ja dzisiaj pakuję torbę (choć bez koszul hehe), jutro jadę na wizytę - pewnie wszystko będzie dobrze, ale jakby chcieli mnie zostawic to już torbę wolę mieć bo jednak 150km by po nią jechac to daleko heh
tzn. co wizyte jeżdzę spakowana w razie "w" - ale tym razem zapakuje juz wszystko co mam do ew. porodu i dla maluszka




74703e3kkwoaumma.png
 
To ja przestalam brac tanletki w listopadzie przed slubem i uwazalismy. A we wrzesniu po slubie pierwszy strzal i juz ;)
I na pewno po ciazy lub ciazach wroce do tabletek bo sie dobrze czulam i mialam pozniej regularne okresy :)

w57v9jcgnqknki9s.png
My po poronieniu mieliśmy odczekać 3miesiace i porobić badania tak uważaliśmy że jak nie dostawałam okresu to myślałam że menopauzę przechodzę czekałam tydzień czasu aż zrobiłam test widocznie owu się przesunęła [emoji23] najwspanialsza wpadka ever a wcześniej naturalne sposoby sprawdzały się w 100%

f2w3qqmz0qjoloi2.png
 
Wiecie co wlasnie uslyszalam od pielegniarki na pobraniu krwi ? Usiadlam sobie jak zawsze noga na noge. A ta - niemila bardzo - prosze tak nie siadac ! Na szkole rodzenia Pani nie chodzi ?
A ja oczy... no chodze.
To co nie mowili zeby tak nie siadac ???
No nie mowili.
Dziecko Pani niedotlenia. Dziecku Pani szkodzi !
Eeee.... jutro ide, zapytam az .

w57v9jcgnqknki9s.png

U mnie w szkole rodzenia większość siedzi z nogą na nodze i nic kobieta nie mówi.
Każdy siedzi jak komu wygodnie.
Jeśli mi wygodnie to dziecku też :tak:
 
reklama
Do góry