reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

A ja chciałabym dzis mojego męża pochwalić. Skręcił i zamontował w niej półki. Posprzątał całą piwnicę, skosił trawę, powyrywał chwasty.
Plan półroczny zrobiony w jeden dzień [emoji122][emoji122][emoji122][emoji122]

Bohater w waszym domu [emoji122][emoji122][emoji122]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
hej dziewczyny!
Dluuugo mnie nie było i pewnie mnie nie pamiętacie:) Weszłam wczoraj sprawdzić czy już się któraś rozpakowała i z tego co zauważyłam to Heda- gratuluję:* Cofnelam się tylko kilkanaście stron bo nie byla. w stanie więcej;) No ale wciągnęłam się znowu.

U nas po staremu. U mnie na poród się nie zapowiada, jutro zaczynam 36tc. Czuję się lepiej niż w pierwszej ciąży i póki co przytylam mniej- co nie znaczy że mało:)
Mam nadzieje, że uda mi się z Wami być już do porodu! Udanej reszty majówki wszystkim życzę. Dla nas już koniec, mąż jutro wraca do pracy a ja z synkiem znowu zostajemy sami całymi dniami.


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem właśnie , że to bez różnicy. Dlatego pojawiają się rozbieżności i wszędzie wpisują inaczej. U mnie wpisali rozpoczęte i ja tak liczę.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
hej dziewczyny!
Dluuugo mnie nie było i pewnie mnie nie pamiętacie:) Weszłam wczoraj sprawdzić czy już się któraś rozpakowała i z tego co zauważyłam to Heda- gratuluję:* Cofnelam się tylko kilkanaście stron bo nie byla. w stanie więcej;) No ale wciągnęłam się znowu.

U nas po staremu. U mnie na poród się nie zapowiada, jutro zaczynam 36tc. Czuję się lepiej niż w pierwszej ciąży i póki co przytylam mniej- co nie znaczy że mało:)
Mam nadzieje, że uda mi się z Wami być już do porodu! Udanej reszty majówki wszystkim życzę. Dla nas już koniec, mąż jutro wraca do pracy a ja z synkiem znowu zostajemy sami całymi dniami.


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Karina mieszkasz w Niemczech? Jeśli nie pomyliłam to właśnie myślałam ostatnio o Tobie[emoji3] ja też miałam przerwę w udzielaniu się ale dziewczyny nawijają codziennie i tematów tyle się przewija!

p19ucsqv6rf79f3c.png
 
Dziewczyny jak mi dzis stopy spuchly i chyba nogi wyzej tez :( cisnienie mam idealne. Ja naprawde usiade i zaczne plakac. Wiem, ze juz blisko i dam rade.
Jeszcze ta rana po starym cc boli okrutnie [emoji22][emoji22]

Karina fajnie, ze sie odezwalas :)






 
Dziewczyny jak mi dzis stopy spuchly i chyba nogi wyzej tez :( cisnienie mam idealne. Ja naprawde usiade i zaczne plakac. Wiem, ze juz blisko i dam rade.
Jeszcze ta rana po starym cc boli okrutnie [emoji22][emoji22]

Karina fajnie, ze sie odezwalas :)






Współczuje . Już niedługo [emoji9]

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Dziewczyny jak mi dzis stopy spuchly i chyba nogi wyzej tez :( cisnienie mam idealne. Ja naprawde usiade i zaczne plakac. Wiem, ze juz blisko i dam rade.
Jeszcze ta rana po starym cc boli okrutnie [emoji22][emoji22]

Karina fajnie, ze sie odezwalas :)






Przybij [emoji113]... moje nogi Też jak balony. Nie mogłam butów założyć.
Jakiś pomysł dziewczyny na zatrzymującą się wodę?

w57vyx8dubspq12k.png
 
Aleinadd tak! O popatrz, to jednak ktoś mnie kojarzy:) ja nie nadążałam z czytaniem i wypadłam z obiegu;)

Suelen bardzo współczuję. Ja codziennie oglądam dokładnie stopy bo w pierwszej ciąży spuchłam niemiłosiernie. Nie da się opisac, najgorsze wspomnienie. Mam nadzieje, że teraz mnie nie dopadnie. Herbata z pokrzywy trochę pomaga ale przy konkretnej opuchliznie to i tak pikus.
Ja na sam koniec dostałam jakieś tabletki, ale to było po terminie i wieczorem zaczęłam rodzic. Pamiętam że tylko to mi zaczęło pomagac.
Bella a butów to ja nie mogłam założyć jeszcze z pół roku po porodzie;))

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry