reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Hahaha co do emerytów w lidlu - moja mama ostatnio kilka razy była tam rano polując na ciuszki dla maluszka i piżamki dla starszaka [emoji12]
aczkolwiek na jej widok nikt nie pomyślałby, że to juz emerytka bo wygląda lepiej niż niejedna młoda osoba ;)




74703e3kkwoaumma.png
 
Dzień dobry dziewczynki.

My dopiero wstałyśmy. Moja starsza kaszle znowu jak stary dziad:sad: oby nie zeszło na oskrzela, ech myślałam że sezon chorobowy się skończył a tu pogoda taka wstrętna że chyba jeszcze łatwiej złapać bakcyla niż zimą:growl:

Wyprałam wczoraj wyposażenie wózka, pokrowiec na materac i to by były ostatnie takie duże rzeczy które miałam zrobić...teraz przyszedł czas na relaksik:-D
 
Ja byłam dzisiaj i nie ma nic gorszego jak iść tam rano. Oczywiście najwięcej emerytów jakby nie mieli czasu przyjść później. Znowu pogoda do bani mam już dość chmur i deszczu. Chyba to lato będzie chłodne jednak.
Eee to u mnie rano - co prawda wybralam lodla prawie na koncu swiata ;) z bylo pusto nie liczac paru emerytow wybierajacych pol godziny marchewke ;) wszystko tak ladnie poukladane :)
A u nas piekne slonce az chce sie zyc :)

w57v9jcgnqknki9s.png
 
Ja mam uczulenie na jakies metale - na pewno na rod, bo mam obrączkę z białego złota i od niej mi wychodzą właśnie takie swedzace kropki, ale z nich leci ropa jak mocno drapie..

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
reklama
Do góry