reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Kacprysiowo będzie dobrze, lekarze wiedzą co robić.
Maluch porośnie jeszcze przez te dwa tygodnie więc spokojnie. Stres Ci teraz nie potrzebny!
Jesteśmy wszyscy z Tobą!

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja właśnie wróciłam że spotkania z prywatna położna która chciałabym mieć podczas porodu. Świetna babka, super podejście, mam nadzieję że tak zostanie. Fajnie nas oprowadzila po porodowce, a samo miejsce rozmowy to sala porodowa, ta na której się rodzi :-D nie powiem stres mnie tam ogarnął hehe aż cała spocona byłam ;-)
Jednak wiem już wszystko od podszewki.
W razie w mam dzwonić o każdej porze dnia i nocy :-)
Jestem spokojniejsza! Ufff

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez chrapie.... Niestety...i ciezko mi oddychac...taki los...potem powinno chyba wrocic do normy...

c55f3e3kq403a9og.png
 
Tak.tu mówią że max 2 tygodnie i dalej cisnąć nie będą bo wola młodszego zdrowego wcześniaka niż starszego chorego o ile coś odemnie złapie.
Boję się czy to jakiś skutków zdrowotnych dla niego nie będzie miało. Jednym słowem się o obsralam!

Niby mały od dłuższego czasu starszy w usg o 2 tygodnie i niby waga prawie 2500. Ale.dla mnie to zaden wyznacznik, wiem jak miałam przy Kacperku.
Prawda jest jednak taka że ten mój okres to też był raz nie był bo ja karmilam piersią może faktycznie coś zaskoczyło wcześniej i Kuba dlatego jest większy.

Mlodamama ja nie wiem kochana jak Ty to zrobiłaś że wody przestały się saczyc u mnie co.troche lecą.
Dwa.razy dziennie będą robić wyniki, to dlaczego u Ciebie tego nie pilnują?
Dziś mamy 32.2 i ta ciąża skończy się napewno wcześniej, bo każdy mi to mówi.
 
Tak.tu mówią że max 2 tygodnie i dalej cisnąć nie będą bo wola młodszego zdrowego wcześniaka niż starszego chorego o ile coś odemnie złapie.
Boję się czy to jakiś skutków zdrowotnych dla niego nie będzie miało. Jednym słowem się o obsralam!

Niby mały od dłuższego czasu starszy w usg o 2 tygodnie i niby waga prawie 2500. Ale.dla mnie to zaden wyznacznik, wiem jak miałam przy Kacperku.
Prawda jest jednak taka że ten mój okres to też był raz nie był bo ja karmilam piersią może faktycznie coś zaskoczyło wcześniej i Kuba dlatego jest większy.

Mlodamama ja nie wiem kochana jak Ty to zrobiłaś że wody przestały się saczyc u mnie co.troche lecą.
Dwa.razy dziennie będą robić wyniki, to dlaczego u Ciebie tego nie pilnują?
Dziś mamy 32.2 i ta ciąża skończy się napewno wcześniej, bo każdy mi to mówi.
Nie wspominali nawet ze crp mam wyzsze niz powinnam..
Dziwne..

Tyle ze ja mam 2 zabki do kanalowego leczenia wiec moze od nich ???

We wczezniejszej ciazy tez mi odplywaly w 26tc a urodzialam w 37..jak zahamowali skurcze to po prostu przestaly kapac..

 
Ja właśnie wróciłam że spotkania z prywatna położna która chciałabym mieć podczas porodu. Świetna babka, super podejście, mam nadzieję że tak zostanie. Fajnie nas oprowadzila po porodowce, a samo miejsce rozmowy to sala porodowa, ta na której się rodzi :-D nie powiem stres mnie tam ogarnął hehe aż cała spocona byłam ;-)
Jednak wiem już wszystko od podszewki.
W razie w mam dzwonić o każdej porze dnia i nocy :-)
Jestem spokojniejsza! Ufff

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom

My właśnie wróciliśmy ze spotkania z położną. Jesteśmy mega zadowoleni. I uwaga nowość : przekonała nas do rodzenia w Domu Narodzin.
Tym bardziej więcej emocji i ekscytacji przed nami [emoji16]
 
Tak.tu mówią że max 2 tygodnie i dalej cisnąć nie będą bo wola młodszego zdrowego wcześniaka niż starszego chorego o ile coś odemnie złapie.
Boję się czy to jakiś skutków zdrowotnych dla niego nie będzie miało. Jednym słowem się o obsralam!

Niby mały od dłuższego czasu starszy w usg o 2 tygodnie i niby waga prawie 2500. Ale.dla mnie to zaden wyznacznik, wiem jak miałam przy Kacperku.
Prawda jest jednak taka że ten mój okres to też był raz nie był bo ja karmilam piersią może faktycznie coś zaskoczyło wcześniej i Kuba dlatego jest większy.

Mlodamama ja nie wiem kochana jak Ty to zrobiłaś że wody przestały się saczyc u mnie co.troche lecą.
Dwa.razy dziennie będą robić wyniki, to dlaczego u Ciebie tego nie pilnują?
Dziś mamy 32.2 i ta ciąża skończy się napewno wcześniej, bo każdy mi to mówi.

Trzymam za Ciebie kciuki. Wiem, że się denerwujesz, bo nie tak miało byc. Na pewno wszystko co robiłaś i robisz jest w trosce o swoje dziecko, ale postaraj się nie zamartwiać. Lekarze wiedzą co robią i na pewno zapewnią najlepszy możliwy start Twojemu Dzidziusiowi, czy to bedzie teraz czy za 2 czy 4 tygodnie.
 
reklama
Ja też już po wizycie. Szyjka sie skraca mam leżeć placuszkiem .... tylko że my sie jutro przeprowadzamy...
Kazał wytrzymac do 17 maja ;)
A po południu była u mnie położna. Zjeba%a mnie za tą akcje ze skurczami ( za długo czekałam), poleciła prześcieradło z Jyska ( podkład poporodowy nie da rady przy potopie wód, a szkoda nowego łóżka). Za tydzień przyjedzie z lalką i nauczy mnie przystawiać dzidzie do piersi i pielęgnować pępek ;)

w57vyx8dubspq12k.png
 
Do góry