reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

To już zaraz się posypia kolejne dzieciaczki jak w 36 część może urodzić. Już tak blisko.

Co do ochrony łóżka, mamy pod przescieradlem ochraniacz z Ikei. Kupiliśmy łóżko które jest w zasadzie materacem na nóżkach więc muszę go chronić bo wymienić materaca się nie da.

Wczoraj przyszedł bujak i suszarka, więc w weekend zaczynam pranie dziecięce :)


m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
reklama
Ja tez mam często skurcze.. Nawet miałam Was pytac czy Wy tez macie tak często??

nzjdskjoiienufcs.png


km5scwa1f5jn9xfj.png

Ja w poprzedniej ciazy pod koniec niemal co chwile w szpitalu pod magnezem leżałam, wyciszali skurcze, potem znowu. Przepowiadacze miałam 12 godzinne i stopniowo, pomału szyjka zgładzona, 2cm rozwarcia - sił nie miałam funkcjonować juz - a przy porodzie po 4 dniach mnie pokroili przez brak postępu porodu... także taka wyćwiczona macica, a jak synek nie chciał wejść w kanał rodny tak nie chciał...




74703e3kkwoaumma.png
 
czyli rozpakujesz się też wcześniej [emoji113]
Mnie lekarz powiedział żebym "postarała się wytrzymać chociaż 2 tyg"

w57vyx8dubspq12k.png
Na to wygląda. Mnie powiedział że najlepiej jeszcze tak 3 tyg. :p Nie stresuje się jednak Mój robaczek już duży dość w sobotę zacznę 35 tydz. :) A z tego co czytałam twój to spory chlopak! Więc damy rade ! Co prawda wolałabym żeby jeszcze poczekal bo 12 maja mam rozmowę kwalifikacyjną do szpitala w którym chce rodzić. W moim mieście jest okropny szpital. W razie co będę pędzić do jeszcze innego kłopot w tym ze mam do niego 100 km. :) :p Najwyżej powije dziecię na autostradzie hahaha
 
Teraz dopiero widzę różnice w tygodniach ;) ja jutro zaczynam 32 a to krok milowy w porównaniu z Waszymi 35 gdzie poród juz za rogiem ;) fajnie macie bo Wy będziecie tulily maluszki a ja się będę wiła w bólach ;) a jak mi się opóźni ???

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry