reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Jo83 istna wiosna [emoji53] trzymam kciuki, daj znac po badaniach :)

Kacprysiowo ja mam planowane cc na 37 tydzien.

Stwierdzam, ze noce sa najgorsze... lezenie i przekrecanie sie.

Wyglada u mnie to tak
1493097897-aaaaaa.jpeg




 
reklama
U mnie tez słodycze nie działają na dziecko a u mnie wieczorami powodują zgagę, więc podjadam tylko rano [emoji6]

Ja poród pierwszy wspominam super. Mimo to stresa mam. Oczywiście większy stres to organizacja z dziećmi , czy dojadę i takie tam, ale z każdym dniem zdaje sobie sprawę, że na te rzeczy mam wpływ i na pewno wszystko się uda. Poród o tyle jest trudny, że jest całkowicie poza Twoją kontrolą. Ból jakoś wytrzymam, choć teraz jak mam bolesne skurcze i sobie przypomnę, ze trzeba bedzie trochę pocierpieć to mam dreszcze.
 
To u nas pierworódek- przynajmniej ja tak mam- plusem jest to, ze nie wiem co mnie czeka i sie z tego powodu ciesze ;)

Dziewczyny czy Wam tez dretwieją dlonie ? W ciagu dnia nie ale rano to jakas tragedia. Chociaz nie codziennie rano ale czesto. Biore magnez.

p19u9jcg81ehxczt.png
Ja raczej stopy czuję rano - polecam trochę prostych ćwiczeń na krążenie przed wstaniem w łóżka, pomagają! :) Takie zwykłe krążenia stóp i dłoni, zaciskanie pięści. Powoli nam krążenie nie daje rady i to jest normalne po nocy ;) w końcu dużo tej krwi teraz pchamy
 
Ja już mam dość ciąży i wkurza mnie jak słyszę zwłaszcza teraz jak musze leżeć "że ciąża to nie choroba" Ja tam się czuje dużo gorzej. Od tego leżenia czuje jak wysiadły moje mięśnie brzucha tzn. jak już wstaje to brzuch leci w dół i mi bardzo ciąży [emoji52] Mały dokazuje cały czas - byłam jedyną na sali której położna ani razu nie kazała pobudzić dziecka w trakcie 9 dniowego pobytu przy ktg, inne laski trzęsły tymi brzuchami, jadły słodycze żeby bobasy się ruszały, a mój zapis cały czas fale... Jak leżę na wznak to mam wrażenie że mam pustaka pod skórą i za chwilę połamie mi żebra i zapadną się płuca. Na boku leżę ja, a obok mój brzuch...
Już mam dość...kocham tego malca, ale wykończy mnie ta ciąża

w57vyx8dubspq12k.png
 
Ja właściwie mogę spać na obu bokach i plecach, ale jeśli na lewym boku za mocno podciągnę kolana do brzucha, to młoda kopie, że mam jej zrobić więcej miejsca :) Poza tym śpię twardo i mnie nie budzi kopaniem. Oby tak do końca! ;)
Czy któraś z Was też nie używa tej poduchy do spania? Odpukać - wciąż nie jest mi potrzebna, plecy nie bolą :)
 
Ja właściwie mogę spać na obu bokach i plecach, ale jeśli na lewym boku za mocno podciągnę kolana do brzucha, to młoda kopie, że mam jej zrobić więcej miejsca :) Poza tym śpię twardo i mnie nie budzi kopaniem. Oby tak do końca! ;)
Czy któraś z Was też nie używa tej poduchy do spania? Odpukać - wciąż nie jest mi potrzebna, plecy nie bolą :)
ja jej nie kupiłam, plecy bolą ale cały czas nie jakoś bardziej po nocy, więc ten wynalazek chyba nie dla mnie ;)

w57vyx8dubspq12k.png
 
Ja właściwie mogę spać na obu bokach i plecach, ale jeśli na lewym boku za mocno podciągnę kolana do brzucha, to młoda kopie, że mam jej zrobić więcej miejsca :) Poza tym śpię twardo i mnie nie budzi kopaniem. Oby tak do końca! ;)
Czy któraś z Was też nie używa tej poduchy do spania? Odpukać - wciąż nie jest mi potrzebna, plecy nie bolą :)

Ja mam tak jak Ty:) tez spie w kazdej pozycji i kopniaki mnie nie budza, wiec raczej sie wysypiam:) kregoslup tez mnie nie boli, czasem tylko boli mnie lewa noga bo mi promieniuje od kregoslupa ( mialam tak juz przed ciaza), ale staram sie wtedy pocwiczyc troche i jest lepiej.
Ale poduche uwieeeeelbiaaam! I mam wrazenie ze to dzieki niej tak mi sie dobrze spi;) ostatnio nawet zAbieram ja ze soba jak jedziemy do rodzicow na weekend:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja właściwie mogę spać na obu bokach i plecach, ale jeśli na lewym boku za mocno podciągnę kolana do brzucha, to młoda kopie, że mam jej zrobić więcej miejsca :) Poza tym śpię twardo i mnie nie budzi kopaniem. Oby tak do końca! ;)
Czy któraś z Was też nie używa tej poduchy do spania? Odpukać - wciąż nie jest mi potrzebna, plecy nie bolą :)
Ja oddalabym rękę za poduche do spania. Bez niej ani rusz, uratowała mi życie ;-) :-D


Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam chyba jakoś dziwnie ułożone dziecko. Chyba raczej do dołu bo kopie u góry i po bokach, nawet widać pod skórą jak czymś malutkim jeździ w tą i spowrotem, z boku też nie raz kulka wystaje przez chwilę ale dziwi mnie jak czymś odpycha się od prawej kości miednicy. Jak leżę na prawym boku i zaczyna tak robić to się obracam bo nie wiem czy jej coś nie pasi... Zastanawia mnie czemu akurat tak pod ukos, może któraś też tak ma?
A po za tym to ona nigdy nie śpi i codziennie wieczorem jak zasypiam dostaje czkawki [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry