reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Zwieksz dawke magnezu [emoji4] niestety pod koniec sam tak juz jest . Ja biore 3x2 magne b6 i juz powoli nie pomaga . Musialabym juz brac 4x2 ale juz nie chce . [emoji4]
Hmmm ja biore 3x1 faktycznie zwieksze :)

p19u9jcg81ehxczt.png
 
reklama
Gemmina ja nie uzywam. Mam ale lezy obok lozka bo jest mi z nia tak tragicznie niewygodnie... lubie sie w nocy krecic, zmieniac pozycje a ta poducha mi to uniemozliwia i po nocy z nią w jednej pozycji jestem bardziej polamana niz nie wiem po jakim aerobiku ;)
A wysypiac sie wysypiam bo nie czuje w nocy kopniakow :)
p19u9jcg81ehxczt.png
 
Ja nie mam takiej poduchy i pewnie już nie kupię.Daję radę na moim wyrku jeszcze. Bardziej boli spojenie niż plecy, także "kaczkochód" jest już na bieżąco u nas :)

Ostatnio się śmiałam,że jak nikogo nie będzie jak mnie bóle chwycą to wsiądę w auto i zawiozę się sama... No i jakież było moje zdziwienie ile osób się zadeklarowało,ze w razie czego to są zawsze pod telefonem.A mój szalony brat cytuję '" ja mogę nawet rodzić z tobą" hahaha...
 
U mnie zamiast poduchy jest partner :D przez niego przerzucam nogę. Bardzo wygodna poduchach jak potrzeba to pomasuje jeszcze polecam ;)
Bellax wiem o czym mówisz. Ja do póki nie musialam leżeć też czułam się 100 razy lepiej a teraz czuję jakbym była obok siebie.. Na nic nie mam siły, wszystkie mięśnie mnie bolą choc ich nie używam. Ja wiem ze musze leżeć dla małego ale wykańcza mnie to. W prawdzie ciężaru wielkiego brzucha nie czuje i kopniaki nie są bardzo intensywne ale myślę że to przez to że jest taki malutki. Tyle że to nic nie zmienia pod względem tego że brzuch mam tak opuszczony że mało co na kolanach nie ciągne..
 
reklama
Heda cos mi przelecialo,ze Twoj maz leci jutro do Norwegii(?) Nie korzysta z prawa do urlopu 2 tyg.ze wzgledu na rozwazanie? To powinny byc platene 2 tyg.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Korzysta, ale zostało nam jeszcze jedno dziecko w Norwegi i kupa innych spraw do załatwienia... Maluchy i tak w szpitalu, a on ogarnie norweskie sprawy i morze zdąży wrócić zanim dzieci wyjdą że szpitala...

010ikw7ip2lmrcv3.png
[/QUOTE]
 
Do góry